Timetable for The Inter-Services Championship, the SUP Championships, the Andrew Bonham C4 Race plus the National Inter-Club MacGregor Paddle

  • Participating clubs 47
  • Participating competitors 606
  • Entries 1426
# Event Type Day Time Progression Startlist Result Photofinish Video
04.09.2021 - Saturday
0 Course Open Saturday 08:00 Course Open
0 Start Gate Practice at 1000m Start Saturday 08:15 Start Gate Practice at 1000m Start
0 Course Cleared Saturday 08:45 Course Cleared
04.09.2021 - Saturday
1 K1 Inter-Services Men 1000 F Saturday 09:00 StartList
2 K2 Boys C/D 1000 H1 Saturday 09:03 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
3 K2 Boys C/D 1000 H2 Saturday 09:06 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
4 K2 Boys C/D 1000 H3 Saturday 09:09 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
5 K2 Boys C/D 1000 H4 Saturday 09:12 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
6 K1 Boys A/B 1000 H1 Saturday 09:15 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
7 K1 Boys A/B 1000 H2 Saturday 09:18 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
8 K1 Boys A/B 1000 H3 Saturday 09:21 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
9 K1 Boys A/B 1000 H4 Saturday 09:24 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
10 K1 Men A 1000 H1 Saturday 09:30 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
11 K1 Men A 1000 H2 Saturday 09:33 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
12 K1 Men B 1000 H1 Saturday 09:36 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
13 K1 Men B 1000 H2 Saturday 09:39 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
14 K1 Men B 1000 H3 Saturday 09:42 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
15 K1 Masters A/B 1000 H1 Saturday 09:45 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
16 K1 Masters A/B 1000 H2 Saturday 09:48 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
17 K2 Masters C/D 1000 H1 Saturday 09:51 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
18 K2 Masters C/D 1000 H2 Saturday 09:54 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
19 K2 Girls C/D 1000 H1 Saturday 09:57 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
20 K2 Girls C/D 1000 H2 Saturday 10:00 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
21 K2 Women C/D + WMasters B/C/D 1000 H1 Saturday 10:06 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
22 K2 Women C/D + WMasters B/C/D 1000 H2 Saturday 10:09 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
23 K4 Inter-Services Men 1000 F Saturday 10:12 StartList
24 K2 Men C/D 1000 F Saturday 10:18 StartList
25 K2 Boys C/D 1000 F1 Saturday 10:21 StartList
26 K2 Boys C/D 1000 F2 Saturday 10:24 StartList
27 K1 Boys A/B 1000 F1 Saturday 10:30 StartList
28 K1 Boys A/B 1000 F2 Saturday 10:33 StartList
29 K1 Men A 1000 F Saturday 10:39 StartList
30 K1 Men B 1000 F1 Saturday 10:42 StartList
31 K1 Men B 1000 F2 Saturday 10:45 StartList
32 K1 Masters A/B 1000 F Saturday 10:51 StartList
33 K2 Masters C/D 1000 F Saturday 10:54 StartList
34 K2 Women C/D + WMasters B/C/D 1000 F Saturday 10:57 StartList
35 K2 Inter-Services Men 1000 F Saturday 11:00 StartList
36 K2 Girls C/D 1000 F Saturday 11:03 StartList
37 K1 Lightning A/B 500 H1 Saturday 11:12 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
38 K1 Lightning A/B 500 H2 Saturday 11:15 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
39 K1 Lightning A/B 500 H3 Saturday 11:18 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
40 K1 Lightning A/B 500 H4 Saturday 11:21 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
41 K4 Boys D 500 H1 Saturday 11:27 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
42 K4 Boys D 500 H2 Saturday 11:30 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
43 K2 Girls A/B 500 F Saturday 11:33 StartList
44 K1 Paddle-Ability (Sat) 500 F Saturday 11:36 StartList
45 C1 Canoe A-D - Female 500 F Saturday 11:42 StartList
46 C1 Canoe A-D - Men 500 F Saturday 11:45 StartList
47 K4 Men A/B 500 H1 Saturday 11:48 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
48 K4 Men A/B 500 H2 Saturday 11:51 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
49 K1 Inter-Services Women 200 F Saturday 12:00 StartList
50 K1 Para Men KL2/3 R1 200 F Saturday 12:03 StartList
51 K1 Para Women KL3 R1 200 F Saturday 12:06 StartList
52 K1 Women A/B 200 H1 Saturday 12:12 1st-3rd + 3 BT to Final 1 StartList
53 K1 Women A/B 200 H2 Saturday 12:15 1st-3rd + 3 BT to Final 1 StartList
54 K1 Women C + WMasters B 200 H1 Saturday 12:18 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
55 K1 Women C + WMasters B 200 H2 Saturday 12:21 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
56 K1 Women D 200 H1 Saturday 12:24 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
57 K1 Women D 200 H2 Saturday 12:27 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
58 K1 WMasters C/D 200 H1 Saturday 12:30 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
59 K1 WMasters C/D 200 H2 Saturday 12:33 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
60 K1 WMasters C/D 200 H3 Saturday 12:36 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
61 K1 Lightning A/B 500 F1 Saturday 12:42 StartList
62 K1 Lightning A/B 500 F2 Saturday 12:45 StartList
63 K4 Boys D 500 F Saturday 12:48 StartList
64 K4 Men A/B 500 F Saturday 12:51 StartList
65 K2 Paddle-Ability (Sat) 500 F Saturday 12:54 StartList
66 K1 Masters C 200 H1 Saturday 13:12 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
67 K1 Masters C 200 H2 Saturday 13:15 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
68 K1 Masters C 200 H3 Saturday 13:18 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
69 K1 Masters D 200 H1 Saturday 13:21 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
70 K1 Masters D 200 H2 Saturday 13:24 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
71 K1 Masters D 200 H3 Saturday 13:27 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
72 K1 Masters A 200 F Saturday 13:30 StartList
73 K1 Masters B 200 F Saturday 13:33 StartList
74 K1 Women A/B 200 F Saturday 13:39 StartList
75 K1 Women C + WMasters B 200 F Saturday 13:42 StartList
76 K1 Women D 200 F Saturday 13:45 StartList
77 K1 WMasters C/D 200 F1 Saturday 13:48 StartList
78 K1 WMasters C/D 200 F2 Saturday 13:51 StartList
79 K1 Boys C 200 H1 Saturday 13:54 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
80 K1 Boys C 200 H2 Saturday 13:57 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
81 K1 Boys C 200 H3 Saturday 14:00 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
82 K1 Boys C 200 H4 Saturday 14:03 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
83 K4 Inter-Services Women 200 F Saturday 14:06 StartList
84 K2 Paddle-Ability (Sat) 200 F Saturday 14:09 StartList
85 K4 Boys A/B 500 F Saturday 14:15 StartList
86 K4 Men C/D 500 F Saturday 14:18 StartList
87 C2 Canoe A-D - Men 200 F Saturday 14:27 StartList
88 K1 Girls D 200 H1 Saturday 14:30 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
89 K1 Girls D 200 H2 Saturday 14:33 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
90 K1 Girls D 200 H3 Saturday 14:36 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
91 K1 Girls C 200 H1 Saturday 14:39 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
92 K1 Girls C 200 H2 Saturday 14:42 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
93 K1 Girls A/B 200 H1 Saturday 14:45 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
94 K1 Girls A/B 200 H2 Saturday 14:48 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
95 K1 Girls A/B 200 H3 Saturday 14:51 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
96 K1 Masters C 200 F1 Saturday 14:57 StartList
97 K1 Masters C 200 F2 Saturday 15:00 StartList
98 K1 Masters D 200 F1 Saturday 15:03 StartList
99 K1 Masters D 200 F2 Saturday 15:06 StartList
100 K1 Para Men KL2/3 R2 200 F Saturday 15:09 StartList
101 K1 Para Women KL3 R2 200 F Saturday 15:12 StartList
102 K4 WMasters C/D 200 F Saturday 15:15 StartList
103 K1 Boys C 200 F1 Saturday 15:18 StartList
104 K1 Boys C 200 F2 Saturday 15:21 StartList
105 K1 Boys A/B 200 H1 Saturday 15:27 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2. Remaining 3rd + next 4 BT to Final 3 StartList
106 K1 Boys A/B 200 H2 Saturday 15:30 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2. Remaining 3rd + next 4 BT to Final 3 StartList
107 K1 Boys A/B 200 H3 Saturday 15:33 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2. Remaining 3rd + next 4 BT to Final 3 StartList
108 K1 Boys A/B 200 H4 Saturday 15:36 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2. Remaining 3rd + next 4 BT to Final 3 StartList
109 K1 Boys A/B 200 H5 Saturday 15:39 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2. Remaining 3rd + next 4 BT to Final 3 StartList
110 K1 Girls D 200 F1 Saturday 15:45 StartList
111 K1 Girls D 200 F2 Saturday 15:48 StartList
112 K1 Boys D 200 H1 Saturday 15:51 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
113 K1 Boys D 200 H2 Saturday 15:54 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
114 K1 Boys D 200 H3 Saturday 15:57 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
115 K1 Boys D 200 H4 Saturday 16:00 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
116 K1 Boys D 200 H5 Saturday 16:03 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
117 K1 Boys D 200 H6 Saturday 16:06 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
118 K4 Women C/D + WMasters B 200 F Saturday 16:09 StartList
119 K1 Girls A/B 200 F1 Saturday 16:15 StartList
120 K1 Girls A/B 200 F2 Saturday 16:18 StartList
121 K1 Girls C 200 F Saturday 16:21 StartList
122 K2 Inter-Services Women 200 F Saturday 16:24 StartList
123 K1 Men B 200 H1 Saturday 16:30 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
124 K1 Men B 200 H2 Saturday 16:33 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
125 K1 Men B 200 H3 Saturday 16:36 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
126 K1 Men D 200 H1 Saturday 16:39 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
127 K1 Men D 200 H2 Saturday 16:42 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
128 K1 Paddle-Ability (Sat) 200 F Saturday 16:45 StartList
129 K2 Girls D 200 H1 Saturday 16:51 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
130 K2 Girls D 200 H2 Saturday 16:54 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
131 K1 Boys A/B 200 F1 Saturday 16:57 StartList
132 K1 Boys A/B 200 F2 Saturday 17:00 StartList
133 K1 Boys A/B 200 F3 Saturday 17:03 StartList
134 K1 Inter-Services Men 200 F Saturday 17:06 StartList
135 C2 Canoe A-D - Female 200 F Saturday 17:09 StartList
136 K1 Boys D 200 F1 Saturday 17:15 StartList
137 K1 Boys D 200 F2 Saturday 17:18 StartList
138 K1 Boys D 200 F3 Saturday 17:21 StartList
139 K2 Women A/B 200 F Saturday 17:24 StartList
140 K2 Girls A/B 200 F Saturday 17:27 StartList
141 K2 Girls C 200 F Saturday 17:30 StartList
142 K1 Men A 200 F Saturday 17:36 StartList
143 K1 Men B 200 F1 Saturday 17:39 StartList
144 K1 Men B 200 F2 Saturday 17:42 StartList
145 K1 Men C 200 F Saturday 17:45 StartList
146 K1 Men D 200 F Saturday 17:48 StartList
147 K2 Girls D 200 F Saturday 17:51 StartList
148 K4 Boys C 500 F Saturday 17:58 StartList
05.09.2021 - Sunday
0 Course Open Sunday 07:30 Course Open
0 Start Gate Practice at 500m Start Sunday 07:45 Start Gate Practice at 500m Start
0 Course Cleared Sunday 08:15 Course Cleared
149 K1 Masters C 500 H1 Sunday 08:30 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
150 K1 Masters C 500 H2 Sunday 08:33 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
151 K1 Masters D 500 H1 Sunday 08:36 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
152 K1 Masters D 500 H2 Sunday 08:39 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
153 K1 Masters D 500 H3 Sunday 08:42 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
154 K1 Men B 500 H1 Sunday 08:45 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
155 K1 Men B 500 H2 Sunday 08:48 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
156 K1 Men B 500 H3 Sunday 08:51 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
157 K1 Men A 500 H1 Sunday 08:54 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
158 K1 Men A 500 H2 Sunday 08:57 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
159 C2 Canoe A-D - Men 500 F Sunday 09:00 StartList
160 K2 Inter-Services Men 500 F Sunday 09:03 StartList
161 K1 Inter-Services Women 500 F Sunday 09:06 StartList
162 K2 Men C/D 500 F Sunday 09:09 StartList
163 K1 Boys A/B 500 H1 Sunday 09:15 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
164 K1 Boys A/B 500 H2 Sunday 09:18 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
165 K1 Boys A/B 500 H3 Sunday 09:21 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
166 K1 Boys A/B 500 H4 Sunday 09:24 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
167 K1 Boys C 500 H1 Sunday 09:27 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
168 K1 Boys C 500 H2 Sunday 09:30 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
169 K1 Boys C 500 H3 Sunday 09:33 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
170 K1 Boys C 500 H4 Sunday 09:36 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
171 K1 Boys D 500 H1 Sunday 09:42 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
172 K1 Boys D 500 H2 Sunday 09:45 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
173 K1 Boys D 500 H3 Sunday 09:48 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
174 K1 Boys D 500 H4 Sunday 09:51 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
175 K1 Boys D 500 H5 Sunday 09:54 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
176 K1 Boys D 500 H6 Sunday 09:57 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
177 K1 Boys Intermediate 500 H1 Sunday 10:00 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
178 K1 Boys Intermediate 500 H2 Sunday 10:03 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
179 K1 Boys Intermediate 500 H3 Sunday 10:06 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
180 C4 Andrew Bonham Memorial 500 H1 Sunday 10:09 3 BT in Heats 1-2 to Final StartList
181 K1 Masters C 500 F Sunday 10:15 StartList
182 K1 Masters D 500 F1 Sunday 10:18 StartList
183 K1 Masters D 500 F2 Sunday 10:21 StartList
184 K1 Men B 500 F1 Sunday 10:24 StartList
185 K1 Men B 500 F2 Sunday 10:27 StartList
186 K1 Men A 500 F Sunday 10:30 StartList
187 K1 Boys A/B 500 F1 Sunday 10:33 StartList
188 K1 Boys A/B 500 F2 Sunday 10:36 StartList
189 K1 Masters A 500 F Sunday 10:39 StartList
190 K1 Masters B 500 F Sunday 10:42 StartList
191 K1 Men C 500 F Sunday 10:45 StartList
192 K4 Inter-Services Men 500 F Sunday 10:48 StartList
193 K2 Inter-Services Women 500 F Sunday 10:51 StartList
194 K1 Boys C 500 F1 Sunday 10:54 StartList
195 K1 Boys C 500 F2 Sunday 10:57 StartList
196 K1 Boys D 500 F1 Sunday 11:00 StartList
197 K1 Boys D 500 F2 Sunday 11:03 StartList
198 K1 Boys D 500 F3 Sunday 11:06 StartList
199 K1 Boys Intermediate 500 F1 Sunday 11:09 StartList
200 K1 Boys Intermediate 500 F2 Sunday 11:12 StartList
201 K1 WMasters C/D 500 H1 Sunday 11:15 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
202 K1 WMasters C/D 500 H2 Sunday 11:18 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
203 C1 Canoe A-D - Female 200 H1 Sunday 11:27 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
204 C1 Canoe A-D - Female 200 H2 Sunday 11:30 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
205 SUP Women Open R1 200 H1 Sunday 11:36 9 BT across Runs 1 and 2 to Final StartList
206 SUP Women Open R1 200 H2 Sunday 11:39 9 BT across Runs 1 and 2 to Final StartList
207 SUP Women Open R1 200 H3 Sunday 11:42 9 BT across Runs 1 and 2 to Final StartList
208 SUP Men Open R1 200 H1 Sunday 11:48 9 BT across Runs 1 and 2 to Final StartList
209 SUP Men Open R1 200 H2 Sunday 11:51 9 BT across Runs 1 and 2 to Final StartList
210 SUP Men Open R1 200 H3 Sunday 11:54 9 BT across Runs 1 and 2 to Final StartList
211 K4 Masters A/B 200 F Sunday 12:00 StartList
212 K1 Women C + WMasters B 500 H1 Sunday 12:06 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
213 K1 Women C + WMasters B 500 H2 Sunday 12:09 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
214 K1 Women A/B 500 H1 Sunday 12:12 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
215 K1 Women A/B 500 H2 Sunday 12:15 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
216 K1 WMasters C/D 500 F Sunday 12:18 StartList
217 K1 Girls A/B 500 H1 Sunday 12:21 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
218 K1 Girls A/B 500 H2 Sunday 12:24 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
219 K1 Girls C 500 H1 Sunday 12:27 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
220 K1 Girls C 500 H2 Sunday 12:30 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
221 K1 Girls D 500 H1 Sunday 12:33 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
222 K1 Girls D 500 H2 Sunday 12:36 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
223 K1 Girls D 500 H3 Sunday 12:39 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
224 C1 Canoe A-D - Female 200 F Sunday 12:54 StartList
225 SUP Men Open R2 200 H1 Sunday 12:57 9 BT across Runs 1 and 2 to Final StartList
226 SUP Men Open R2 200 H2 Sunday 13:00 9 BT across Runs 1 and 2 to Final StartList
227 SUP Men Open R2 200 H3 Sunday 13:03 9 BT across Runs 1 and 2 to Final StartList
228 SUP Women Open R2 200 H1 Sunday 13:06 9 BT across Runs 1 and 2 to Final StartList
229 SUP Women Open R2 200 H2 Sunday 13:09 9 BT across Runs 1 and 2 to Final StartList
230 SUP Women Open R2 200 H3 Sunday 13:12 9 BT across Runs 1 and 2 to Final StartList
231 K4 Masters C/D 200 H1 Sunday 13:15 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
232 K4 Masters C/D 200 H2 Sunday 13:18 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
233 V1 Para Women VL3 + Men VL2 R1 200 F Sunday 13:21 StartList
234 K2 Boys C 200 H1 Sunday 13:24 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
235 K2 Boys C 200 H2 Sunday 13:27 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
236 K2 WMasters C/D 200 H1 Sunday 13:30 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
237 K2 WMasters C/D 200 H2 Sunday 13:33 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
238 K2 Boys D 200 H1 Sunday 13:36 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
239 K2 Boys D 200 H2 Sunday 13:39 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
240 K2 Boys D 200 H3 Sunday 13:42 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
241 C4 Andrew Bonham Memorial 500 H2 Sunday 13:48 3 BT in Heats 1-2 to Final StartList
242 K1 Women D 500 F Sunday 13:51 StartList
243 K1 Women C + WMasters B 500 F Sunday 13:54 StartList
244 K1 Women A/B 500 F Sunday 13:57 StartList
245 K1 Girls A/B 500 F Sunday 14:00 StartList
246 K1 Girls C 500 F Sunday 14:03 StartList
247 K1 Girls D 500 F1 Sunday 14:06 StartList
248 K1 Girls D 500 F2 Sunday 14:09 StartList
249 K1 Girls Intermediate 500 F Sunday 14:12 StartList
250 K2 Lightning A/B 500 H1 Sunday 14:15 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
251 K2 Lightning A/B 500 H2 Sunday 14:18 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
252 K2 Paddle-Ability (Sun) 500 F Sunday 14:21 StartList
253 SUP Women Open R1 200 F Sunday 14:30 StartList
254 SUP Men Open R1 200 F Sunday 14:33 StartList
255 K2 WMasters C/D 200 F Sunday 14:36 StartList
256 K4 Masters C/D 200 F Sunday 14:39 StartList
257 V1 Para Women VL3 + Men VL2 R2 200 F Sunday 14:42 StartList
258 K2 Boys C 200 F Sunday 14:45 StartList
259 K2 Boys D 200 F1 Sunday 14:48 StartList
260 K2 Boys D 200 F2 Sunday 14:51 StartList
261 C1 Canoe A-D - Men 200 F Sunday 14:54 StartList
262 K2 Lightning A/B 500 F Sunday 15:00 StartList
263 C2 Canoe A-D - Female 500 F Sunday 15:03 StartList
264 K1 Inter-Services Men 500 F Sunday 15:06 StartList
265 K2 Men A/B 500 H1 Sunday 15:09 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
266 K2 Men A/B 500 H2 Sunday 15:12 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
267 K2 Men A/B 500 H3 Sunday 15:15 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
268 K1 Men D 500 H1 Sunday 15:21 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
269 K1 Men D 500 H2 Sunday 15:24 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
270 K2 Masters C/D 500 H1 Sunday 15:27 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
271 K2 Masters C/D 500 H2 Sunday 15:30 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
272 K2 Masters C/D 500 H3 Sunday 15:33 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
273 K2 WMasters C/D 500 H1 Sunday 15:36 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
274 K2 WMasters C/D 500 H2 Sunday 15:39 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
275 K2 Boys A/B 500 H1 Sunday 15:42 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
276 K2 Boys A/B 500 H2 Sunday 15:45 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
277 K4 Inter-Services Women 500 F Sunday 15:48 StartList
278 K4 Girls A/B 500 F Sunday 15:51 StartList
279 K4 Girls C 500 F Sunday 15:57 StartList
280 K4 Girls D 500 F Sunday 16:00 StartList
281 C4 Andrew Bonham Memorial 500 F Sunday 16:03 StartList
282 K1 Paddle-Ability (Sun) 500 F Sunday 16:06 StartList
283 K4 Lightning A/B 500 F Sunday 16:12 StartList
284 K2 Women C/D + WMasters B 500 F Sunday 16:15 StartList
285 K2 Masters A/B 500 F Sunday 16:18 StartList
286 K2 Men A/B 500 F1 Sunday 16:21 StartList
287 K2 Men A/B 500 F2 Sunday 16:24 StartList
288 K1 Men D 500 F Sunday 16:27 StartList
289 K2 Masters C/D 500 F1 Sunday 16:30 StartList
290 K2 Masters C/D 500 F2 Sunday 16:33 StartList
291 K2 Boys A/B 500 F Sunday 16:36 StartList
292 K2 WMasters C/D 500 F Sunday 16:40 StartList
Baracuda v1.0, 337.3 ms