09.04.2022 - Saturday |
1 |
K4 Girls U18/16 500 |
F |
Saturday |
09:00 |
|
StartList |
|
|
|
2 |
K1 Men Open/U23 500 |
H1 |
Saturday |
09:04 |
1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
3 |
K1 Men Open/U23 500 |
H2 |
Saturday |
09:08 |
1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
4 |
K1 Men Open/U23 500 |
H3 |
Saturday |
09:12 |
1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
5 |
K1 Men Open/U23 500 |
H4 |
Saturday |
09:16 |
1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
6 |
K1 Men Open/U23 500 |
H5 |
Saturday |
09:20 |
1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
7 |
K2 Men D + Masters C/D 500 |
F |
Saturday |
09:28 |
|
StartList |
|
|
|
8 |
K1 Men C + Masters B 500 |
F |
Saturday |
09:32 |
|
StartList |
|
|
|
9 |
K1 Men B + Masters A 500 |
F |
Saturday |
09:36 |
|
StartList |
|
|
|
10 |
K4 Boys/Girls U14 500 |
F |
Saturday |
09:44 |
|
StartList |
|
|
|
11 |
C1 Canoe Men Open/U23 500 |
F |
Saturday |
09:48 |
|
StartList |
|
|
|
12 |
K1 Women Open/U23 500 |
H1 |
Saturday |
09:52 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
13 |
K1 Women Open/U23 500 |
H2 |
Saturday |
09:56 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
14 |
K1 Women Open/U23 500 |
H3 |
Saturday |
10:00 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
15 |
K4 Boys U18/16 500 |
F |
Saturday |
10:04 |
|
StartList |
|
|
|
16 |
C1 Canoe Women Open/U23 200 |
F |
Saturday |
10:12 |
|
StartList |
|
|
|
17 |
K1 Para Men KL2/3 R1 200 |
F |
Saturday |
10:16 |
|
StartList |
|
|
|
18 |
K1 Para Women KL2/3 R1 200 |
F |
Saturday |
10:20 |
|
StartList |
|
|
|
19 |
K1 Girls U14 200 |
H1 |
Saturday |
10:24 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
20 |
K1 Girls U14 200 |
H2 |
Saturday |
10:28 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
21 |
K1 Men D + Masters C/D 200 |
H1 |
Saturday |
10:32 |
9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 |
StartList |
|
|
|
22 |
K1 Men D + Masters C/D 200 |
H2 |
Saturday |
10:36 |
9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 |
StartList |
|
|
|
23 |
K1 Men D + Masters C/D 200 |
H3 |
Saturday |
10:40 |
9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 |
StartList |
|
|
|
24 |
K1 Paddle-Ability 200 |
F |
Saturday |
10:44 |
|
StartList |
|
|
|
25 |
K2 Women C/D + WMasters B/C/D 500 |
F |
Saturday |
10:52 |
|
StartList |
|
|
|
26 |
K1 Boys U14 500 |
H1 |
Saturday |
10:56 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
27 |
K1 Boys U14 500 |
H2 |
Saturday |
11:00 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
28 |
K1 Men Open/U23 500 |
F1 |
Saturday |
11:08 |
|
StartList |
|
|
|
29 |
K1 Men Open/U23 500 |
F2 |
Saturday |
11:12 |
|
StartList |
|
|
|
30 |
K1 Girls U16 500 |
H1 |
Saturday |
11:16 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
31 |
K1 Girls U16 500 |
H2 |
Saturday |
11:20 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
32 |
K1 Girls U18 500 |
H1 |
Saturday |
11:24 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
33 |
K1 Girls U18 500 |
H2 |
Saturday |
11:28 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
34 |
K1 Girls U18 500 |
H3 |
Saturday |
11:32 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
35 |
K1 Women Open/U23 500 |
F1 |
Saturday |
11:40 |
|
StartList |
|
|
|
36 |
K1 Women Open/U23 500 |
F2 |
Saturday |
11:44 |
|
StartList |
|
|
|
37 |
K1 Boys U16 1000 |
H1 |
Saturday |
11:56 |
9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 |
StartList |
|
|
|
38 |
K1 Boys U16 1000 |
H2 |
Saturday |
12:00 |
9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 |
StartList |
|
|
|
39 |
K1 Boys U16 1000 |
H3 |
Saturday |
12:04 |
9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 |
StartList |
|
|
|
40 |
K1 Boys U16 1000 |
H4 |
Saturday |
12:08 |
9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 |
StartList |
|
|
|
41 |
K1 Boys U16 1000 |
H5 |
Saturday |
12:12 |
9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 |
StartList |
|
|
|
42 |
K1 Boys U18 1000 |
H1 |
Saturday |
12:20 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
43 |
K1 Boys U18 1000 |
H2 |
Saturday |
12:24 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
44 |
K1 Boys U18 1000 |
H3 |
Saturday |
12:28 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
45 |
K1 Men B + Masters A 1000 |
F |
Saturday |
12:32 |
|
StartList |
|
|
|
46 |
K1 Men C + Masters B 1000 |
F |
Saturday |
12:36 |
|
StartList |
|
|
|
47 |
K1 Girls U14 200 |
F |
Saturday |
12:44 |
|
StartList |
|
|
|
48 |
K1 Men D + Masters C/D 200 |
F1 |
Saturday |
12:48 |
|
StartList |
|
|
|
49 |
K1 Men D + Masters C/D 200 |
F2 |
Saturday |
12:52 |
|
StartList |
|
|
|
50 |
K1 Para Men KL2/3 R2 200 |
F |
Saturday |
12:56 |
|
StartList |
|
|
|
51 |
K1 Para Women KL2/3 R2 200 |
F |
Saturday |
13:00 |
|
StartList |
|
|
|
52 |
K2 Paddle-Ability 200 |
F |
Saturday |
13:04 |
|
StartList |
|
|
|
53 |
C1 Canoe Men Open/U23 1000 |
F |
Saturday |
13:12 |
|
StartList |
|
|
|
54 |
K1 Men Open/U23 1000 |
H1 |
Saturday |
13:16 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
55 |
K1 Men Open/U23 1000 |
H2 |
Saturday |
13:20 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
56 |
K1 Men Open/U23 1000 |
H3 |
Saturday |
13:24 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
57 |
K1 Men Open/U23 1000 |
H4 |
Saturday |
13:28 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
58 |
K1 Boys U14 500 |
F |
Saturday |
13:44 |
|
StartList |
|
|
|
59 |
K1 Girls U16 500 |
F |
Saturday |
13:48 |
|
StartList |
|
|
|
60 |
K1 Girls U18 500 |
F1 |
Saturday |
13:52 |
|
StartList |
|
|
|
61 |
K1 Girls U18 500 |
F2 |
Saturday |
13:56 |
|
StartList |
|
|
|
62 |
K1 Women Open 1000 |
H1 |
Saturday |
14:04 |
1st-3rd + 3 BT to Final |
StartList |
|
|
|
63 |
K1 Women Open 1000 |
H2 |
Saturday |
14:08 |
1st-3rd + 3 BT to Final |
StartList |
|
|
|
64 |
K1 Boys U16 1000 |
F1 |
Saturday |
14:12 |
|
StartList |
|
|
|
65 |
K1 Boys U16 1000 |
F2 |
Saturday |
14:16 |
|
StartList |
|
|
|
66 |
K1 Boys U18 1000 |
F1 |
Saturday |
14:20 |
|
StartList |
|
|
|
67 |
K1 Boys U18 1000 |
F2 |
Saturday |
14:24 |
|
StartList |
|
|
|
68 |
C2 Canoe Women Open 500 |
F |
Saturday |
14:32 |
|
StartList |
|
|
|
69 |
K2 Men B/C + Masters A/B 500 |
F |
Saturday |
14:36 |
|
StartList |
|
|
|
70 |
K1 Men D + Masters C/D 500 |
H1 |
Saturday |
14:40 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
71 |
K1 Men D + Masters C/D 500 |
H2 |
Saturday |
14:44 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
72 |
K1 Girls U14 500 |
H1 |
Saturday |
14:48 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
73 |
K1 Girls U14 500 |
H2 |
Saturday |
14:52 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
74 |
K1 Girls Intermediate 500 |
F |
Saturday |
14:56 |
|
StartList |
|
|
|
75 |
K1 Boys Intermediate 500 |
F |
Saturday |
15:00 |
|
StartList |
|
|
|
76 |
K1 Paddle-Ability 500 |
F |
Saturday |
15:04 |
|
StartList |
|
|
|
77 |
K1 Boys U14 200 |
H1 |
Saturday |
15:12 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
78 |
K1 Boys U14 200 |
H2 |
Saturday |
15:16 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
79 |
K1 Lightning A/B 200 |
H1 |
Saturday |
15:20 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
80 |
K1 Lightning A/B 200 |
H2 |
Saturday |
15:24 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
81 |
K1 Girls U16 200 |
H1 |
Saturday |
15:32 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
82 |
K1 Girls U16 200 |
H2 |
Saturday |
15:36 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
83 |
K1 Girls U18 200 |
H1 |
Saturday |
15:40 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
84 |
K1 Girls U18 200 |
H2 |
Saturday |
15:44 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
85 |
K1 Girls U18 200 |
H3 |
Saturday |
15:48 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
86 |
K1 Boys U16 200 |
H1 |
Saturday |
15:56 |
9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 |
StartList |
|
|
|
87 |
K1 Boys U16 200 |
H2 |
Saturday |
16:00 |
9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 |
StartList |
|
|
|
88 |
K1 Boys U16 200 |
H3 |
Saturday |
16:04 |
9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 |
StartList |
|
|
|
89 |
K1 Boys U16 200 |
H4 |
Saturday |
16:08 |
9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 |
StartList |
|
|
|
90 |
K1 Boys U16 200 |
H5 |
Saturday |
16:12 |
9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 |
StartList |
|
|
|
91 |
K1 Boys U16 200 |
H6 |
Saturday |
16:16 |
9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 |
StartList |
|
|
|
92 |
K1 Boys U18 200 |
H1 |
Saturday |
16:20 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
93 |
K1 Boys U18 200 |
H2 |
Saturday |
16:24 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
94 |
K1 Boys U18 200 |
H3 |
Saturday |
16:28 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
95 |
K1 Boys U18 200 |
H4 |
Saturday |
16:32 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
96 |
K1 Women B/C + WMasters A/B 500 |
F |
Saturday |
16:40 |
|
StartList |
|
|
|
97 |
K1 Men D + Masters C/D 500 |
F |
Saturday |
16:44 |
|
StartList |
|
|
|
98 |
C1 Canoe C/D Mixed 500 |
F |
Saturday |
16:48 |
|
StartList |
|
|
|
99 |
K1 Women D + WMaster C/D 500 |
F |
Saturday |
16:52 |
|
StartList |
|
|
|
100 |
K1 Girls U14 500 |
F |
Saturday |
16:56 |
|
StartList |
|
|
|
101 |
K2 Paddle-Ability 500 |
F |
Saturday |
17:00 |
|
StartList |
|
|
|
102 |
C2 Canoe Men Open 1000 |
F |
Saturday |
17:08 |
|
StartList |
|
|
|
103 |
K1 Men Open/U23 1000 |
F1 |
Saturday |
17:12 |
|
StartList |
|
|
|
104 |
K1 Men Open/U23 1000 |
F2 |
Saturday |
17:16 |
|
StartList |
|
|
|
105 |
K1 Women Open 1000 |
F |
Saturday |
17:20 |
|
StartList |
|
|
|
106 |
K1 Lightning A/B 200 |
F |
Saturday |
17:28 |
|
StartList |
|
|
|
107 |
K1 Para Men KL2/3 R3 200 |
F |
Saturday |
17:32 |
|
StartList |
|
|
|
108 |
K1 Para Women KL2/3 R3 200 |
F |
Saturday |
17:36 |
|
StartList |
|
|
|
109 |
K1 Boys U14 200 |
F |
Saturday |
17:40 |
|
StartList |
|
|
|
110 |
K1 Girls U16 200 |
F |
Saturday |
17:44 |
|
StartList |
|
|
|
111 |
K1 Girls U18 200 |
F1 |
Saturday |
17:48 |
|
StartList |
|
|
|
112 |
K1 Girls U18 200 |
F2 |
Saturday |
17:52 |
|
StartList |
|
|
|
113 |
K1 Boys U16 200 |
F1 |
Saturday |
18:00 |
|
StartList |
|
|
|
114 |
K1 Boys U16 200 |
F2 |
Saturday |
18:04 |
|
StartList |
|
|
|
115 |
K1 Boys U16 200 |
F3 |
Saturday |
18:08 |
|
StartList |
|
|
|
116 |
K1 Boys U18 200 |
F1 |
Saturday |
18:12 |
|
StartList |
|
|
|
117 |
K1 Boys U18 200 |
F2 |
Saturday |
18:16 |
|
StartList |
|
|
|
118 |
K1 Women B/C + WMasters A/B 200 |
F |
Saturday |
18:20 |
|
StartList |
|
|
|
119 |
C1 Canoe C/D Mixed 200 |
F |
Saturday |
18:24 |
|
StartList |
|
|
|
120 |
K1 Women D + WMasters C/D 200 |
F |
Saturday |
18:30 |
|
StartList |
|
|
|
10.04.2022 - Sunday |
122 |
K1 Men Open/U23 200 |
H1 |
Sunday |
08:30 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
123 |
K1 Men Open/U23 200 |
H2 |
Sunday |
08:35 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
124 |
K1 Men Open/U23 200 |
H3 |
Sunday |
08:40 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
125 |
K1 Men Open/U23 200 |
H4 |
Sunday |
08:45 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
126 |
C1 Para Men + Women VL2 R1 200 |
F |
Sunday |
08:50 |
|
StartList |
|
|
|
127 |
K2 Women Open/U23 500 |
F |
Sunday |
09:00 |
|
StartList |
|
|
|
128 |
K2 Boys U18/16 500 |
H1 |
Sunday |
09:05 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
129 |
K2 Boys U18/16 500 |
H2 |
Sunday |
09:10 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
130 |
K2 Boys U18/16 500 |
H3 |
Sunday |
09:15 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
131 |
K2 Boys U18/16 500 |
H4 |
Sunday |
09:20 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
132 |
C2 Canoe Men Open 500 |
F |
Sunday |
09:25 |
|
StartList |
|
|
|
133 |
C1 Canoe Women Open 500 |
F |
Sunday |
09:30 |
|
StartList |
|
|
|
134 |
K1 Paddle-Ability 500 |
F |
Sunday |
09:40 |
|
StartList |
|
|
|
135 |
K2 Girls U18/16 500 |
H1 |
Sunday |
09:45 |
1st-3rd + 3 BT to Final |
StartList |
|
|
|
136 |
K2 Girls U18/16 500 |
H2 |
Sunday |
09:50 |
1st-3rd + 3 BT to Final |
StartList |
|
|
|
137 |
K2 Boys U14 500 |
F |
Sunday |
10:00 |
|
StartList |
|
|
|
138 |
K2 Girls U14 500 |
F |
Sunday |
10:05 |
|
StartList |
|
|
|
139 |
K2 Lightning A 500 |
F |
Sunday |
10:10 |
|
StartList |
|
|
|
140 |
K4 Men D + Masters C/D 500 |
F |
Sunday |
10:20 |
|
StartList |
|
|
|
141 |
K2 Boys U18/16 500 |
F1 |
Sunday |
10:35 |
|
StartList |
|
|
|
142 |
K2 Boys U18/16 500 |
F2 |
Sunday |
10:40 |
|
StartList |
|
|
|
143 |
K1 Men Open/U23 200 |
F1 |
Sunday |
10:50 |
|
StartList |
|
|
|
144 |
K1 Men Open/U23 200 |
F2 |
Sunday |
10:55 |
|
StartList |
|
|
|
145 |
V1 Para Men + Women VL2 R2 200 |
F |
Sunday |
11:00 |
|
StartList |
|
|
|
146 |
K1 Men B + Masters A 200 |
F |
Sunday |
11:05 |
|
StartList |
|
|
|
147 |
K1 Men C + Masters B 200 |
F |
Sunday |
11:10 |
|
StartList |
|
|
|
148 |
K2 Girls U18/16 500 |
F |
Sunday |
11:20 |
|
StartList |
|
|
|
149 |
K1 Women Open/U23 200 |
H1 |
Sunday |
11:25 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
150 |
K1 Women Open/U23 200 |
H2 |
Sunday |
11:30 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
151 |
K1 Women Open/U23 200 |
H3 |
Sunday |
11:35 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
152 |
K4 Lightning A 500 |
F |
Sunday |
11:45 |
|
StartList |
|
|
|
153 |
K2 Paddle-Ability 500 |
F |
Sunday |
11:50 |
|
StartList |
|
|
|
154 |
K1 Boys U16 500 |
H1 |
Sunday |
12:00 |
9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2. |
StartList |
|
|
|
155 |
K1 Boys U16 500 |
H2 |
Sunday |
12:05 |
9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2. |
StartList |
|
|
|
156 |
K1 Boys U16 500 |
H3 |
Sunday |
12:10 |
9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2. |
StartList |
|
|
|
157 |
K1 Boys U16 500 |
H4 |
Sunday |
12:15 |
9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2. |
StartList |
|
|
|
158 |
K1 Boys U16 500 |
H5 |
Sunday |
12:20 |
9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2. |
StartList |
|
|
|
159 |
K1 Boys U18 500 |
H1 |
Sunday |
12:30 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
160 |
K1 Boys U18 500 |
H2 |
Sunday |
12:35 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
161 |
K1 Boys U18 500 |
H3 |
Sunday |
12:40 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
162 |
K1 Boys U18 500 |
H4 |
Sunday |
12:45 |
1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
163 |
K2 Men Open/U23 500 |
H1 |
Sunday |
12:55 |
1st-3rd + 3 BT to Final |
StartList |
|
|
|
164 |
K2 Men Open/U23 500 |
H2 |
Sunday |
13:00 |
1st-3rd + 3 BT to Final |
StartList |
|
|
|
165 |
K2 Girls U14 1000 |
F |
Sunday |
13:10 |
|
StartList |
|
|
|
166 |
K1 Girls U16 1000 |
H1 |
Sunday |
13:15 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
167 |
K1 Girls U16 1000 |
H2 |
Sunday |
13:20 |
9 BT in Heats 1-2 to Final |
StartList |
|
|
|
168 |
K1 Girls U18 1000 |
H1 |
Sunday |
13:25 |
1st-3rd + 3 BT to Final |
StartList |
|
|
|
169 |
K1 Girls U18 1000 |
H2 |
Sunday |
13:30 |
1st-3rd + 3 BT to Final |
StartList |
|
|
|
170 |
K4 Men B/C + Masters A/B 1000 |
F |
Sunday |
13:35 |
|
StartList |
|
|
|
171 |
K2 Women/Men D + WMaster/Masters C/D 1000 |
F |
Sunday |
13:40 |
|
StartList |
|
|
|
172 |
K1 Women B/C + WMasters A/B 1000 |
F |
Sunday |
13:45 |
|
StartList |
|
|
|
173 |
K1 Boys U16 500 |
F1 |
Sunday |
13:55 |
|
StartList |
|
|
|
174 |
K1 Boys U16 500 |
F2 |
Sunday |
14:00 |
|
StartList |
|
|
|
175 |
K1 Boys U18 500 |
F1 |
Sunday |
14:05 |
|
StartList |
|
|
|
176 |
K1 Boys U18 500 |
F2 |
Sunday |
14:10 |
|
StartList |
|
|
|
177 |
K2 Men Open/U23 500 |
F |
Sunday |
14:15 |
|
StartList |
|
|
|
178 |
K1 Women Open/U23 200 |
F1 |
Sunday |
14:25 |
|
StartList |
|
|
|
179 |
K1 Women Open/U23 200 |
F2 |
Sunday |
14:30 |
|
StartList |
|
|
|
180 |
V1 Para Men + Women VL2 R3 200 |
F |
Sunday |
14:35 |
|
StartList |
|
|
|
181 |
C1 Canoe Men Open 5000 |
F |
Sunday |
14:45 |
|
StartList |
|
|
|
182 |
C1 Canoe Women Open 5000 |
F |
Sunday |
14:45 |
|
StartList |
|
|
|
183 |
K2 Boys U18/16 1000 |
H1 |
Sunday |
15:15 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
184 |
K2 Boys U18/16 1000 |
H2 |
Sunday |
15:20 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
185 |
K2 Boys U18/16 1000 |
H3 |
Sunday |
15:25 |
1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 |
StartList |
|
|
|
186 |
K2 Boys U14 1000 |
F |
Sunday |
15:30 |
|
StartList |
|
|
|
187 |
K1 Girls U16 1000 |
F |
Sunday |
15:35 |
|
StartList |
|
|
|
188 |
K1 Girls U18 1000 |
F |
Sunday |
15:40 |
|
StartList |
|
|
|
189 |
K1 Men Open 5000 |
F |
Sunday |
15:55 |
|
StartList |
|
|
|
190 |
K1 Women Open 5000 |
F |
Sunday |
16:00 |
|
StartList |
|
|
|
191 |
K2 Boys U18/16 1000 |
F1 |
Sunday |
16:30 |
|
StartList |
|
|
|
192 |
K2 Boys U18/16 1000 |
F2 |
Sunday |
16:35 |
|
StartList |
|
|
|