Timetable for National & Open Sprint Regatta and Inter Services Sprint Championships

  • Participating clubs 53
  • Participating competitors 431
  • Entries 1259
# Event Type Day Time Progression Startlist Result Photofinish Video
01.07.2017 - Saturday
1 K1 Boys C 1000 H1 Saturday 09:45 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
2 K1 Boys C 1000 H2 Saturday 09:48 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
3 K1 Boys C 1000 H3 Saturday 09:51 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
4 K1 Boys B 1000 H1 Saturday 09:54 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
5 K1 Boys B 1000 H2 Saturday 09:57 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
6 K1 Boys B 1000 H3 Saturday 10:00 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
7 K1 Boys A 1000 H1 Saturday 10:06 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
8 K1 Boys A 1000 H2 Saturday 10:12 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
9 K1 Boys A 1000 H3 Saturday 10:18 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
10 K1 Girls C 1000 H1 Saturday 10:24 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
11 K1 Girls C 1000 H2 Saturday 10:27 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
12 K1 Girls C 1000 H3 Saturday 10:30 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
13 K1 Womens C + Women Masters A 1000 F Saturday 10:36 StartList
14 K1 Inter-Services Men 1000 F Saturday 10:39 StartList
15 C1 Canoe A to C - Mixed 1000 F Saturday 10:45 StartList
16 K1 Mens C + Men Masters B 1000 F Saturday 10:48 StartList
17 K2 Mens D + Men Masters C 1000 F Saturday 10:51 StartList
18 K1 Boys C 1000 F1 Saturday 10:54 StartList
19 K1 Boys C 1000 F2 Saturday 10:57 StartList
20 K4 Boys D 500 F Saturday 11:03 StartList
21 K1 Girls A & B 500 H1 Saturday 11:09 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
22 K1 Girls A & B 500 H2 Saturday 11:15 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
23 K1 Girls A & B 500 H3 Saturday 11:21 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
24 K1 Womens B 500 H1 Saturday 11:27 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
25 K1 Womens B 500 H2 Saturday 11:33 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
26 K1 Lightning A 500 H1 Saturday 11:36 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
27 K1 Lightning A 500 H2 Saturday 11:39 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
28 K1 Lightning A 500 H3 Saturday 11:42 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
29 K1 Lightning B 500 H1 Saturday 11:45 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
30 K1 Lightning B 500 H2 Saturday 11:48 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
31 K1 Paddle-Ability - Saturday 500 F1 Saturday 11:51 StartList
32 K1 Paddle-Ability - Saturday 500 F2 Saturday 11:54 StartList
33 K2 Mens C + Men Masters B 500 F Saturday 12:00 StartList
34 K2 Mens D + Men Masters C & D 500 F Saturday 12:03 StartList
35 K2 Boys C 1000 F Saturday 12:09 StartList
36 K1 Boys B 1000 F1 Saturday 12:12 StartList
37 K1 Boys B 1000 F2 Saturday 12:15 StartList
38 K1 Boys A 1000 F1 Saturday 12:21 StartList
39 K1 Boys A 1000 F2 Saturday 12:24 StartList
40 K1 Mens A 1000 F Saturday 12:30 StartList
41 K1 Mens B + Men Masters A 1000 F Saturday 12:33 StartList
42 K1 Girls C 1000 F1 Saturday 12:36 StartList
43 K1 Girls C 1000 F2 Saturday 12:39 StartList
44 K2 Boys D 1000 F Saturday 12:42 StartList
45 K2 Inter-Services Men 1000 F Saturday 12:45 StartList
46 K1 Lightning A 500 F1 Saturday 12:51 StartList
47 K1 Lightning A 500 F2 Saturday 12:54 StartList
48 K1 Lightning B 500 F1 Saturday 12:57 StartList
49 K1 Girls A & B 500 F1 Saturday 13:03 StartList
50 K1 Girls A & B 500 F2 Saturday 13:09 StartList
51 K1 Womens A 500 F Saturday 13:15 StartList
52 K1 Womens B 500 F Saturday 13:18 StartList
53 K4 Boys C 500 F Saturday 13:21 StartList
54 K2 Paddle-Ability - Saturday 500 F Saturday 13:24 StartList
55 C1 Canoe Open - Mixed 200 H1 Saturday 13:30 Men/Boys 9 BT in Heats 1-3 to Final M + Women/Girls 9 BT in Heats 1-3 to Final W StartList
56 C1 Canoe Open - Mixed 200 H2 Saturday 13:33 Men/Boys 9 BT in Heats 1-3 to Final M + Women/Girls 9 BT in Heats 1-3 to Final W StartList
57 C1 Canoe Open - Mixed 200 H3 Saturday 13:36 Men/Boys 9 BT in Heats 1-3 to Final M + Women/Girls 9 BT in Heats 1-3 to Final W StartList
58 K1 Boys A & B 200 H1 Saturday 13:42 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2. StartList
59 K1 Boys A & B 200 H2 Saturday 13:45 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2. StartList
60 K1 Boys A & B 200 H3 Saturday 13:48 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2. StartList
61 K1 Boys A & B 200 H4 Saturday 13:51 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2. StartList
62 K1 Boys A & B 200 H5 Saturday 13:54 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2. StartList
63 K1 Mens A & B + Men Masters A 200 H1 Saturday 13:57 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
64 K1 Mens A & B + Men Masters A 200 H2 Saturday 14:00 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
65 K1 Mens A & B + Men Masters A 200 H3 Saturday 14:03 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
66 K1 Para Kayak Men KL2-3 R1 200 F Saturday 14:09 StartList
67 K1 Para Kayak Women KL1-2 + Men KL1 R1 200 F Saturday 14:12 StartList
68 K2 Womens C & D + Women Masters A & B 200 F Saturday 14:15 StartList
69 K1 Girls D 200 H1 Saturday 14:18 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
70 K1 Girls D 200 H2 Saturday 14:21 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
71 K1 Girls D 200 H3 Saturday 14:24 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
72 K1 Girls D 200 H4 Saturday 14:27 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
73 K1 Inter-Services Women 200 F Saturday 14:30 StartList
74 K1 Girls C 200 H1 Saturday 14:33 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
75 K1 Girls C 200 H2 Saturday 14:36 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
76 K1 Girls C 200 H3 Saturday 14:39 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
77 K1 Boys D 200 H1 Saturday 14:45 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 3 StartList
78 K1 Boys D 200 H2 Saturday 14:48 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 3 StartList
79 K1 Boys D 200 H3 Saturday 14:51 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 3 StartList
80 K1 Boys D 200 H4 Saturday 14:54 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 3 StartList
81 K1 Boys D 200 H5 Saturday 14:57 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 3 StartList
82 K4 Mens D + Men Masters C 200 F Saturday 15:00 StartList
83 K1 Men Masters D 200 F Saturday 15:03 StartList
84 K1 Girls A & B 200 H1 Saturday 15:09 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
85 K1 Girls A & B 200 H2 Saturday 15:12 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
86 K1 Girls A & B 200 H3 Saturday 15:15 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
87 K1 Womens A & B 200 H1 Saturday 15:18 1st-3rd + 3 BT to Final 1. Rest to Final 2 StartList
88 K1 Womens A & B 200 H2 Saturday 15:21 1st-3rd + 3 BT to Final 1. Rest to Final 2 StartList
89 K1 Inter-Services Men 200 F Saturday 15:24 StartList
90 K1 Womens D + Women Masters B 200 H1 Saturday 15:27 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
91 K1 Womens D + Women Masters B 200 H2 Saturday 15:30 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
92 K1 Girls D 200 F1 Saturday 15:33 StartList
93 K1 Girls D 200 F2 Saturday 15:36 StartList
94 K1 Girls C 200 F1 Saturday 15:39 StartList
95 K1 Girls C 200 F2 Saturday 15:42 StartList
96 K1 Boys A & B 200 F1 Saturday 15:45 StartList
97 K1 Boys A & B 200 F2 Saturday 15:48 StartList
98 K1 Mens A & B + Men Masters A 200 F1 Saturday 15:51 StartList
99 K1 Mens A & B + Men Masters A 200 F2 Saturday 15:54 StartList
100 K4 Inter-Services Women 200 F Saturday 15:57 StartList
101 K1 Mens C + Men Masters B 200 H1 Saturday 16:03 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
102 K1 Mens C + Men Masters B 200 H2 Saturday 16:06 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
103 K1 Boys C 200 H1 Saturday 16:09 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
104 K1 Boys C 200 H2 Saturday 16:12 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
105 K1 Boys C 200 H3 Saturday 16:15 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
106 K1 Mens D + Men Masters C 200 H1 Saturday 16:18 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
107 K1 Mens D + Men Masters C 200 H2 Saturday 16:21 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
108 K1 Paddle-Ability - Saturday 200 F1 Saturday 16:24 StartList
109 K1 Paddle-Ability - Saturday 200 F2 Saturday 16:27 StartList
110 C1 Canoe Open - Mixed 200 FM Saturday 16:33 StartList
111 C1 Canoe Open - Mixed 200 FW Saturday 16:36 StartList
112 K2 Girls D 200 H1 Saturday 16:39 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
113 K2 Girls D 200 H2 Saturday 16:42 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
114 K1 Girls A & B 200 F1 Saturday 16:45 StartList
115 K1 Girls A & B 200 F2 Saturday 16:48 StartList
116 K1 Womens A & B 200 F Saturday 16:51 StartList
117 K2 Girls C 200 F Saturday 16:54 StartList
118 K2 Boys A & B 200 F Saturday 16:57 StartList
119 K2 Mens A & B + Men Masters A 200 F Saturday 17:00 StartList
120 K2 Inter-Services Women 200 F Saturday 17:03 StartList
121 K1 Mens C + Men Masters B 200 F1 Saturday 17:06 StartList
122 K1 Boys D 200 F1 Saturday 17:09 StartList
123 K1 Boys D 200 F2 Saturday 17:12 StartList
124 K1 Boys D 200 F3 Saturday 17:15 StartList
125 K1 Boys C 200 F1 Saturday 17:18 StartList
126 K1 Boys C 200 F2 Saturday 17:21 StartList
127 K1 Mens D + Men Masters C 200 F1 Saturday 17:24 StartList
128 K2 Paddle-Ability - Saturday 200 F Saturday 17:27 StartList
129 K1 Womens C + Women Masters A 200 F Saturday 17:33 StartList
130 K1 Womens D + Women Masters B 200 F Saturday 17:36 StartList
131 K1 Para Kayak Men KL2-3 R2 200 F Saturday 17:39 StartList
132 K1 Para Kayak Women KL1-2 + Men KL1 R2 200 F Saturday 17:42 StartList
133 K2 Girls D 200 F Saturday 17:45 StartList
134 K2 Womens A & B + Girls A & B 200 F Saturday 17:48 StartList
135 K4 Inter-Services Men 1000 F Saturday 17:54 StartList
136 K2 Boys B 1000 F Saturday 17:57 StartList
137 K2 Mens A & Boys A 1000 F Saturday 18:03 StartList
138 K2 Mens C + Men Masters B + Canoe Open - Mixed 1000 F Saturday 18:06 StartList
02.07.2017 - Sunday
139 K1 Boys B 500 H1 Sunday 08:30 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
140 K1 Boys B 500 H2 Sunday 08:33 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
141 K1 Boys B 500 H3 Sunday 08:36 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
142 K1 Boys A 500 H1 Sunday 08:42 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
143 K1 Boys A 500 H2 Sunday 08:45 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
144 K1 Boys A 500 H3 Sunday 08:48 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
145 K1 Mens A 500 H1 Sunday 08:51 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
146 K1 Mens A 500 H2 Sunday 08:54 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
147 K1 Mens B + Men Masters A 500 H1 Sunday 08:57 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
148 K1 Mens B + Men Masters A 500 H2 Sunday 09:00 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
149 K1 Inter-Services Men 500 F Sunday 09:03 StartList
150 K2 Girls A & B 500 F Sunday 09:09 StartList
151 K2 Womens A & B 500 F Sunday 09:15 StartList
152 K2 Boys D 200 H1 Sunday 09:21 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
153 K2 Boys D 200 H2 Sunday 09:24 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
154 K2 Boys C 200 F Sunday 09:27 StartList
155 V1 Para Va'a Men VL3 R1 200 F Sunday 09:33 StartList
156 V1 Para Va'a Women VL1-3 R1 200 F Sunday 09:36 StartList
157 K2 Mens C & D + Men Masters B & C 200 F Sunday 09:39 StartList
158 C2 Canoe Open - Mixed 200 F Sunday 09:42 StartList
159 K2 Lightning A 500 H1 Sunday 09:48 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
160 K2 Lightning A 500 H2 Sunday 09:51 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
161 K1 Girls D 500 H1 Sunday 09:54 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
162 K1 Girls D 500 H2 Sunday 09:57 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
163 K1 Girls D 500 H3 Sunday 10:00 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
164 K1 Girls D 500 H4 Sunday 10:03 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
165 K1 Inter-Services Women 500 F Sunday 10:06 StartList
166 K1 Girls C 500 H1 Sunday 10:12 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
167 K1 Girls C 500 H2 Sunday 10:15 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
168 K1 Girls C 500 H3 Sunday 10:18 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
169 K1 Boys B 500 F1 Sunday 10:21 StartList
170 K1 Boys B 500 F2 Sunday 10:24 StartList
171 K1 Boys A 500 F1 Sunday 10:30 StartList
172 K1 Boys A 500 F2 Sunday 10:33 StartList
173 K1 Mens A 500 F Sunday 10:39 StartList
174 K1 Mens B + Men Masters A 500 F Sunday 10:42 StartList
175 K4 Mens C & D + Men Masters B & C 500 F Sunday 10:45 StartList
176 K1 Boys C 500 H1 Sunday 10:51 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
177 K1 Boys C 500 H2 Sunday 10:54 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
178 K1 Boys C 500 H3 Sunday 10:57 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
179 K2 Boys D 200 F Sunday 11:03 StartList
180 K2 Men Masters D 200 F Sunday 11:06 StartList
181 V1 Para Va'a Men VL3 R2 200 F Sunday 11:09 StartList
182 V1 Para Va'a Women VL1-3 R2 200 F Sunday 11:12 StartList
183 K1 Girls D 500 F1 Sunday 11:18 StartList
184 K1 Girls D 500 F2 Sunday 11:21 StartList
185 K4 Inter-Services Men 500 F Sunday 11:24 StartList
186 K2 Lightning A 500 F Sunday 11:27 StartList
187 K4 Womens A & B + Girls A & B 500 F Sunday 11:33 StartList
188 K1 Girls C 500 F1 Sunday 11:39 StartList
189 K1 Girls C 500 F2 Sunday 11:42 StartList
190 K2 Boys A 500 H1 Sunday 11:48 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
191 K2 Boys A 500 H2 Sunday 11:54 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
192 K1 Boys D 500 H1 Sunday 12:00 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 3 StartList
193 K1 Boys D 500 H2 Sunday 12:03 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 3 StartList
194 K1 Boys D 500 H3 Sunday 12:06 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 3 StartList
195 K1 Boys D 500 H4 Sunday 12:09 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 3 StartList
196 K1 Boys D 500 H5 Sunday 12:12 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 3 StartList
197 K2 Inter-Services Women 500 F Sunday 12:15 StartList
198 C1 Canoe Open - Mixed 500 F1 Sunday 12:21 StartList
199 C1 Canoe Open - Mixed 500 F2 Sunday 12:27 StartList
200 C1 Canoe Open - Mixed 500 F3 Sunday 12:33 StartList
201 K1 Boys C 500 F1 Sunday 12:36 StartList
202 K1 Boys C 500 F2 Sunday 12:39 StartList
203 K2 Girls D 500 H1 Sunday 12:42 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
204 K2 Girls D 500 H2 Sunday 12:45 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
205 K1 Mens C + Men Masters B 500 H1 Sunday 12:48 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
206 K1 Mens C + Men Masters B 500 H2 Sunday 12:51 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
207 K1 Mens D + Men Masters C 500 H1 Sunday 12:54 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
208 K1 Mens D + Men Masters C 500 H2 Sunday 12:57 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
209 K1 Paddle-Ability - Sunday 500 F1 Sunday 13:03 StartList
210 K1 Paddle-Ability - Sunday 500 F2 Sunday 13:06 StartList
211 K1 Boys D 500 F1 Sunday 13:12 StartList
212 K1 Boys D 500 F2 Sunday 13:15 StartList
213 K1 Boys D 500 F3 Sunday 13:18 StartList
214 K2 Boys B 500 F Sunday 13:24 StartList
215 K2 Boys A 500 F Sunday 13:30 StartList
216 K2 Mens A & B + Men Masters A 500 F Sunday 13:36 StartList
217 K1 Girls A & B 1000 H1 Sunday 13:42 1st-3rd + 3 BT to Final 1. Rest to Final 2 StartList
218 K1 Girls A & B 1000 H2 Sunday 13:45 1st-3rd + 3 BT to Final 1. Rest to Final 2 StartList
219 K2 Girls D 500 F Sunday 13:51 StartList
220 K2 Inter-Services Men 500 F Sunday 13:54 StartList
221 K4 Lightning A & B 500 F Sunday 14:00 StartList
222 K1 Womens C + Women Masters A 500 F Sunday 14:03 StartList
223 K1 Womens D + Women Masters B 500 F Sunday 14:06 StartList
224 K1 Men Masters D 500 F Sunday 14:09 StartList
225 K1 Mens C + Men Masters B 500 F Sunday 14:12 StartList
226 K1 Mens D + Men Masters C 500 F Sunday 14:15 StartList
227 K2 Boys D 500 H1 Sunday 14:21 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
228 K2 Boys D 500 H2 Sunday 14:24 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
229 K4 Inter-Services Women 500 F Sunday 14:27 StartList
230 K2 Paddle-Ability - Sunday 500 F Sunday 14:33 StartList
231 C2 Canoe Open - Mixed 500 F Sunday 14:39 StartList
232 K4 Mens A + Boys A & B 500 F Sunday 14:45 StartList
0 Sunday 14:57
233 K2 Lightning B 500 F Sunday 15:12 StartList
234 K2 Womens C & D + Women Masters A & B 500 F Sunday 15:15 StartList
235 K4 Girls C 500 F Sunday 15:18 StartList
236 K4 Girls D 500 F Sunday 15:21 StartList
237 K2 Boys C 500 F Sunday 15:24 StartList
238 K2 Boys D 500 F Sunday 15:27 StartList
239 K1 Girls A & B 1000 F Sunday 15:33 StartList
240 K1 Womens A & B 1000 F Sunday 15:39 StartList
241 K4 Boys A 1000 F Sunday 15:45 StartList
Baracuda v1.0, 242.1 ms