Timetable for Open & National Masters Championships & Selection Regatta

  • Participating clubs 59
  • Participating competitors 479
  • Entries 1385
# Event Type Day Time Progression Startlist Result Photofinish Video
27.04.2019 - Saturday
1 K1 Lightning A 500 H1 Saturday 09:45 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
2 K1 Lightning A 500 H2 Saturday 09:48 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
3 K4 Boys C/D 500 H1 Saturday 09:51 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
4 K4 Boys C/D 500 H2 Saturday 09:54 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
5 K4 Boys Open 500 F Saturday 09:57 StartList
6 K2 Paddle-Ability (Sat) 500 F Saturday 10:00 StartList
7 K1 Men Open (Inc U23) 1000 H1 Saturday 10:06 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
8 K1 Men Open (Inc U23) 1000 H2 Saturday 10:09 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
9 K1 Men Open (Inc U23) 1000 H3 Saturday 10:12 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
10 K1 Men Open (Inc U23) 1000 H4 Saturday 10:15 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
11 K1 Masters O44 1000 H1 Saturday 10:21 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
12 K1 Masters O44 1000 H2 Saturday 10:24 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
13 K1 Masters O54 1000 H1 Saturday 10:27 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
14 K1 Masters O54 1000 H2 Saturday 10:30 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
15 K2 Men C/D + Women C/D 1000 F Saturday 10:33 StartList
16 K2 WMasters O34/44 1000 F Saturday 10:36 StartList
17 K1 Girls C 1000 H1 Saturday 10:39 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
18 K1 Girls C 1000 H2 Saturday 10:42 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
19 K4 Girls Open + Women A/B 500 F Saturday 10:48 StartList
20 K1 Lightning B 500 F Saturday 10:51 StartList
21 K1 Lightning A 500 F1 Saturday 10:54 StartList
22 K4 Boys C/D 500 F1 Saturday 10:57 StartList
23 C2 Canoe Boys Open 1000 F Saturday 11:03 StartList
24 C1 Canoe Men Open (Inc U23) 1000 F Saturday 11:06 StartList
25 K1 Boys A/B 1000 H1 Saturday 11:09 1st + 3 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2. Remaining 3rd + next BT to Final 3 StartList
26 K1 Boys A/B 1000 H2 Saturday 11:12 1st + 3 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2. Remaining 3rd + next BT to Final 3 StartList
27 K1 Boys A/B 1000 H3 Saturday 11:15 1st + 3 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2. Remaining 3rd + next BT to Final 3 StartList
28 K1 Boys A/B 1000 H4 Saturday 11:18 1st + 3 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2. Remaining 3rd + next BT to Final 3 StartList
29 K1 Boys A/B 1000 H5 Saturday 11:21 1st + 3 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2. Remaining 3rd + next BT to Final 3 StartList
30 K1 Boys A/B 1000 H6 Saturday 11:24 1st + 3 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2. Remaining 3rd + next BT to Final 3 StartList
31 K1 Masters O34 1000 F Saturday 11:30 StartList
32 K1 Masters O44 1000 F Saturday 11:33 StartList
33 K1 Masters O54 1000 F Saturday 11:36 StartList
34 K1 Masters O64 1000 F Saturday 11:39 StartList
35 K1 Men Open (Inc U23) 1000 F1 Saturday 11:42 StartList
36 K1 Men Open (Inc U23) 1000 F2 Saturday 11:45 StartList
37 K1 WMasters O34 1000 F Saturday 11:51 StartList
38 K1 Men C + Women C 1000 F Saturday 11:54 StartList
39 K1 Girls C 1000 F1 Saturday 11:57 StartList
40 K2 Boys C/D 1000 H1 Saturday 12:00 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
41 K2 Boys C/D 1000 H2 Saturday 12:03 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
42 K1 Girls A/B 1000 H1 Saturday 12:06 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
43 K1 Girls A/B 1000 H2 Saturday 12:09 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
44 K1 Men KL2/3 Kayak - R1 200 F Saturday 12:15 StartList
45 K1 Women KL1-3 + Men KL1 Kayak - R1 200 F Saturday 12:18 StartList
46 K1 Girls D 200 H1 Saturday 12:24 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
47 K1 Girls D 200 H2 Saturday 12:27 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
48 K1 Girls D 200 H3 Saturday 12:30 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
49 K1 Girls D 200 H4 Saturday 12:33 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
50 C1 Canoe Women Open (Inc U23) 200 H1 Saturday 12:36 1st-3rd plus 3 BT to Final StartList
51 C1 Canoe Women Open (Inc U23) 200 H2 Saturday 12:39 1st-3rd plus 3 BT to Final StartList
52 K2 Paddle-Ability (Sat) 200 F Saturday 12:42 StartList
53 K1 Boys A/B 1000 F1 Saturday 12:48 StartList
54 K1 Boys A/B 1000 F2 Saturday 12:51 StartList
55 K1 Boys A/B 1000 F3 Saturday 12:54 StartList
56 K4 Masters O34/44 + O54/64 1000 F Saturday 12:57 StartList
57 K2 Boys C/D 1000 F1 Saturday 13:03 StartList
58 K1 Girls A/B 1000 F1 Saturday 13:06 StartList
59 K1 Men Open (Inc U23) 200 H1 Saturday 13:12 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
60 K1 Men Open (Inc U23) 200 H2 Saturday 13:18 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
61 K1 Men Open (Inc U23) 200 H3 Saturday 13:24 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
62 C1 Canoe A-D - Mixed 200 F1 Saturday 13:30 StartList
63 C1 Canoe A-D - Mixed 200 F2 Saturday 13:33 StartList
64 K2 Girls C 200 F Saturday 13:36 StartList
65 K1 Women D 200 F Saturday 13:39 StartList
66 K1 Women C 200 F Saturday 13:42 StartList
67 K1 Men C/D 200 F Saturday 13:45 StartList
68 K1 WMasters O34 200 F Saturday 13:48 StartList
69 K1 WMasters O44 200 F Saturday 13:51 StartList
70 K1 Girls D 200 F1 Saturday 13:54 StartList
71 K1 Girls D 200 F2 Saturday 13:57 StartList
72 K1 Girls U12 500 F Saturday 14:03 StartList
73 K1 Boys U12 500 F Saturday 14:06 StartList
74 K1 Paddle-Ability (Sat) 500 F Saturday 14:09 StartList
75 K1 Boys C 200 H1 Saturday 14:15 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
76 K1 Boys C 200 H2 Saturday 14:18 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
77 K1 Boys C 200 H3 Saturday 14:21 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
78 K1 Boys A/B 200 H1 Saturday 14:24 1st plus 2 BT to Final 1: remaining 2nd plus BT's to Final 2: remaining 3rd plus next BTs to Final 3 StartList
79 K1 Boys A/B 200 H2 Saturday 14:27 1st plus 2 BT to Final 1: remaining 2nd plus BT's to Final 2: remaining 3rd plus next BTs to Final 3 StartList
80 K1 Boys A/B 200 H3 Saturday 14:30 1st plus 2 BT to Final 1: remaining 2nd plus BT's to Final 2: remaining 3rd plus next BTs to Final 3 StartList
81 K1 Boys A/B 200 H4 Saturday 14:33 1st plus 2 BT to Final 1: remaining 2nd plus BT's to Final 2: remaining 3rd plus next BTs to Final 3 StartList
82 K1 Boys A/B 200 H5 Saturday 14:36 1st plus 2 BT to Final 1: remaining 2nd plus BT's to Final 2: remaining 3rd plus next BTs to Final 3 StartList
83 K1 Boys A/B 200 H6 Saturday 14:39 1st plus 2 BT to Final 1: remaining 2nd plus BT's to Final 2: remaining 3rd plus next BTs to Final 3 StartList
84 K1 Boys A/B 200 H7 Saturday 14:42 1st plus 2 BT to Final 1: remaining 2nd plus BT's to Final 2: remaining 3rd plus next BTs to Final 3 StartList
85 K1 Boys D 200 H1 Saturday 14:48 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
86 K1 Boys D 200 H2 Saturday 14:51 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
87 K1 Boys D 200 H3 Saturday 14:54 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
88 K1 Boys D 200 H4 Saturday 14:57 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
89 K1 Men Open (Inc U23) 200 F1 Saturday 15:03 StartList
90 K1 Men Open (Inc U23) 200 F2 Saturday 15:06 StartList
91 K1 Girls A/B 200 H1 Saturday 15:12 1st-3rd + 3 BT to Final 1. Rest to Final 2 StartList
92 K1 Girls A/B 200 H2 Saturday 15:15 1st-3rd + 3 BT to Final 1. Rest to Final 2 StartList
93 K1 Women Open (Inc U23) 200 H1 Saturday 15:18 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
94 K1 Women Open (Inc U23) 200 H2 Saturday 15:21 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
95 K1 Boys C 200 F1 Saturday 15:27 StartList
96 K1 Boys C 200 F2 Saturday 15:30 StartList
97 K1 Masters O54 200 H1 Saturday 15:33 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
98 K1 Masters O54 200 H2 Saturday 15:36 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
99 C1 Canoe Men Open (Inc U23) 200 F Saturday 15:39 StartList
100 C1 Canoe Women Open (Inc U23) 200 F Saturday 15:42 StartList
101 K1 Boys A/B 200 F1 Saturday 15:48 StartList
102 K1 Boys A/B 200 F2 Saturday 15:51 StartList
103 K1 Boys A/B 200 F3 Saturday 15:54 StartList
104 K1 Girls C 200 H1 Saturday 16:03 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
105 K1 Girls C 200 H2 Saturday 16:06 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
106 K2 Girls D 200 H1 Saturday 16:09 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
107 K2 Girls D 200 H2 Saturday 16:12 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
108 K1 Men KL2/3 Kayak - R2 200 F Saturday 16:18 StartList
109 K1 Women KL1-3 + Men KL1 Kayak - R2 200 F Saturday 16:24 StartList
110 K2 Men A/B 1000 F Saturday 16:30 StartList
111 K1 Boys C 1000 H1 Saturday 16:33 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
112 K1 Boys C 1000 H2 Saturday 16:36 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
113 K1 Masters O34 200 F Saturday 16:42 StartList
114 K1 Masters O44 200 F Saturday 16:45 StartList
115 K1 Masters O54 200 F Saturday 16:48 StartList
116 K1 Masters O64 200 F Saturday 16:51 StartList
117 K2 Boys A/B 200 H1 Saturday 16:54 1st-3rd + 3 BT to Final 1. Rest to Final 2 StartList
118 K2 Boys A/B 200 H2 Saturday 16:57 1st-3rd + 3 BT to Final 1. Rest to Final 2 StartList
119 K1 Girls A/B 200 F1 Saturday 17:03 StartList
120 K1 Girls A/B 200 F2 Saturday 17:06 StartList
121 K1 Women Open (Inc U23) 200 F Saturday 17:09 StartList
122 K2 WMasters O34/44 200 F Saturday 17:15 StartList
123 C2 Canoe Girls Open + A-D Mixed 200 F Saturday 17:18 StartList
124 K1 Girls C 200 F Saturday 17:24 StartList
125 K2 Girls D 200 F Saturday 17:27 StartList
126 K1 Paddle-Ability (Sat) 200 F1 Saturday 17:30 StartList
127 K1 Paddle-Ability (Sat) 200 F2 Saturday 17:33 StartList
128 K1 Boys C 1000 F Saturday 17:39 StartList
129 K2 Masters O34/44 1000 F Saturday 17:42 StartList
130 K2 Masters O54/64 1000 F Saturday 17:45 StartList
131 K1 Boys D 200 F1 Saturday 17:51 StartList
132 K1 Boys D 200 F2 Saturday 17:54 StartList
133 K2 Men A/B 200 F Saturday 17:57 StartList
134 K2 Boys A/B 200 F1 Saturday 18:00 StartList
135 K2 Boys A/B 200 F2 Saturday 18:03 StartList
136 K2 Girls A/B 200 F Saturday 18:06 StartList
28.04.2019 - Sunday
137 K2 Boys Open 1000 H1 Sunday 08:30 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
138 K2 Boys Open 1000 H2 Sunday 08:33 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
139 K2 Boys Open 1000 H3 Sunday 08:36 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
140 C1 Men VL1-3 Va-a - R1 200 F Sunday 08:42 StartList
141 C1 Women VL1-3 Va-a - R1 200 F Sunday 08:45 StartList
142 K2 Boys D 200 H1 Sunday 08:48 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
143 K2 Boys D 200 H2 Sunday 08:51 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
144 K2 Girls Open 500 H1 Sunday 08:57 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
145 K2 Girls Open 500 H2 Sunday 09:00 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
146 K1 Women Open (Inc U23) 500 H1 Sunday 09:03 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
147 K1 Women Open (Inc U23) 500 H2 Sunday 09:06 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
148 K1 Women Open (Inc U23) 500 H3 Sunday 09:09 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
149 K1 Men Open (Inc U23) 500 H1 Sunday 09:15 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
150 K1 Men Open (Inc U23) 500 H2 Sunday 09:18 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
151 K1 Men Open (Inc U23) 500 H3 Sunday 09:21 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
152 K1 Men Open (Inc U23) 500 H4 Sunday 09:24 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
153 K2 Men C/D + Women C/D 500 F Sunday 09:27 StartList
154 K1 Girls D 500 H1 Sunday 09:30 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
155 K1 Girls D 500 H2 Sunday 09:33 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
156 K1 Girls D 500 H3 Sunday 09:36 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
157 K1 Girls D 500 H4 Sunday 09:39 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
158 K1 Girls D 500 H5 Sunday 09:42 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
159 K1 Girls C 500 H1 Sunday 09:45 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
160 K1 Girls C 500 H2 Sunday 09:48 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
161 K2 Boys Open 1000 F1 Sunday 09:54 StartList
162 K2 Boys Open 1000 F2 Sunday 09:57 StartList
163 K2 Masters O34 200 F Sunday 10:03 StartList
164 K2 Masters O44 200 F Sunday 10:06 StartList
165 K2 Masters O54 200 F Sunday 10:09 StartList
166 K2 Boys C 200 F Sunday 10:12 StartList
167 K2 Boys D 200 F Sunday 10:15 StartList
168 K4 WMasters O34/44 500 F Sunday 10:21 StartList
169 K2 Girls Open 500 F Sunday 10:24 StartList
170 K1 Women Open (Inc U23) 500 F1 Sunday 10:27 StartList
171 K1 Women Open (Inc U23) 500 F2 Sunday 10:30 StartList
172 K1 Men Open (Inc U23) 500 F1 Sunday 10:36 StartList
173 K1 Men Open (Inc U23) 500 F2 Sunday 10:39 StartList
174 C1 Canoe Men Open (Inc U23) 500 F Sunday 10:42 StartList
175 C1 Canoe Women Open (Inc U23) 500 H1 Sunday 10:45 1st - 3rd plus 3 BT to Final StartList
176 C1 Canoe Women Open (Inc U23) 500 H2 Sunday 10:48 1st - 3rd plus 3 BT to Final StartList
177 C1 Canoe A-D - Mixed 500 F Sunday 10:54 StartList
178 K1 Men C/D 500 F Sunday 10:57 StartList
179 K1 Women C 500 F Sunday 11:00 StartList
180 K1 Women D 500 F Sunday 11:03 StartList
181 K1 Boys A/B 500 H1 Sunday 11:06 1st plus 2 BT to Final 1: remaining 2nd plus BT's to Final 2: remaining 3rd plus next BTs to Final 3 StartList
182 K1 Boys A/B 500 H2 Sunday 11:09 1st plus 2 BT to Final 1: remaining 2nd plus BT's to Final 2: remaining 3rd plus next BTs to Final 3 StartList
183 K1 Boys A/B 500 H3 Sunday 11:12 1st plus 2 BT to Final 1: remaining 2nd plus BT's to Final 2: remaining 3rd plus next BTs to Final 3 StartList
184 K1 Boys A/B 500 H4 Sunday 11:15 1st plus 2 BT to Final 1: remaining 2nd plus BT's to Final 2: remaining 3rd plus next BTs to Final 3 StartList
185 K1 Boys A/B 500 H5 Sunday 11:18 1st plus 2 BT to Final 1: remaining 2nd plus BT's to Final 2: remaining 3rd plus next BTs to Final 3 StartList
186 K1 Boys A/B 500 H6 Sunday 11:21 1st plus 2 BT to Final 1: remaining 2nd plus BT's to Final 2: remaining 3rd plus next BTs to Final 3 StartList
187 K1 Boys A/B 500 H7 Sunday 11:24 1st plus 2 BT to Final 1: remaining 2nd plus BT's to Final 2: remaining 3rd plus next BTs to Final 3 StartList
188 K1 Masters O44 500 H1 Sunday 11:27 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
189 K1 Masters O44 500 H2 Sunday 11:30 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
190 K1 Masters O54 500 H1 Sunday 11:33 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
191 K1 Masters O54 500 H2 Sunday 11:36 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
192 K1 WMasters O34 + O44 500 F Sunday 11:39 StartList
193 K1 Boys C 500 H1 Sunday 11:42 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
194 K1 Boys C 500 H2 Sunday 11:45 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
195 K1 Boys C 500 H3 Sunday 11:48 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
196 K1 Boys D 500 H1 Sunday 11:51 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
197 K1 Boys D 500 H2 Sunday 11:54 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
198 K1 Boys D 500 H3 Sunday 11:57 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
199 K1 Boys D 500 H4 Sunday 12:00 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
200 K1 Girls D 500 F1 Sunday 12:06 StartList
201 K1 Girls D 500 F2 Sunday 12:09 StartList
202 K1 Girls C 500 F Sunday 12:12 StartList
203 C1 Canoe Women Open (Inc U23) 500 F Sunday 12:15 StartList
204 K4 Men A/B 500 F Sunday 12:21 StartList
205 K2 Paddle-Ability (Sun) 500 F Sunday 12:24 StartList
206 K2 Lightning A 500 F Sunday 12:27 StartList
207 K2 Lightning B 500 F Sunday 12:30 StartList
208 K2 Girls A/B 1000 F Sunday 12:36 StartList
209 K1 Women Open (Inc U23) 1000 F Sunday 12:39 StartList
210 C1 Men VL1-3 Va-a - R2 200 F Sunday 12:45 StartList
211 C1 Women VL1-3 Va-a - R2 200 F Sunday 12:48 StartList
212 K2 Men C/D 200 F Sunday 12:51 StartList
213 K1 Masters O34 500 F Sunday 12:57 StartList
214 K1 Masters O44 500 F Sunday 13:00 StartList
215 K1 Masters O54 500 F Sunday 13:03 StartList
216 K1 Masters O64 500 F Sunday 13:06 StartList
217 K4 Girls D 500 F Sunday 13:09 StartList
218 K4 Girls C 500 F Sunday 13:12 StartList
219 K1 Boys C 500 F1 Sunday 13:15 StartList
220 K1 Boys C 500 F2 Sunday 13:18 StartList
221 K1 Boys D 500 F1 Sunday 13:21 StartList
222 K1 Boys D 500 F2 Sunday 13:24 StartList
223 K1 Boys A/B 500 F1 Sunday 13:27 StartList
224 K1 Boys A/B 500 F2 Sunday 13:30 StartList
225 K1 Boys A/B 500 F3 Sunday 13:33 StartList
226 K2 Men A/B 500 F Sunday 13:36 StartList
227 K2 Women A/B 500 F Sunday 13:39 StartList
228 C2 Canoe Girls Open + A-D Mixed 500 F Sunday 13:42 StartList
229 K1 Girls A/B 500 H1 Sunday 13:48 1st-3rd + 3 BT to Final 1. Rest to Final 2 StartList
230 K1 Girls A/B 500 H2 Sunday 13:51 1st-3rd + 3 BT to Final 1. Rest to Final 2 StartList
231 K2 WMasters O34/44 500 F Sunday 13:54 StartList
232 K4 Lightning A/B 500 F Sunday 13:57 StartList
233 K2 Masters O34 + O44 500 F Sunday 14:00 StartList
234 K2 Masters O54 500 F Sunday 14:03 StartList
235 K2 Girls D 500 H1 Sunday 14:09 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
236 K2 Girls D 500 H2 Sunday 14:12 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
237 K2 Boys D 500 H1 Sunday 14:15 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
238 K2 Boys D 500 H2 Sunday 14:18 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
239 K1 Paddle-Ability (Sun) 500 F Sunday 14:21 StartList
240 K2 Boys A/B 500 H1 Sunday 14:27 1st-3rd + 3 BT to Final 1. Rest to Final 2 StartList
241 K2 Boys A/B 500 H2 Sunday 14:30 1st-3rd + 3 BT to Final 1. Rest to Final 2 StartList
242 K1 Men Open (Inc U23) 5000 F Sunday 14:39 StartList
243 K1 Women Open (Inc U23) 5000 F Sunday 14:42 StartList
244 C1 Canoe Women Open 5000 F Sunday 14:45 StartList
245 K1 Masters O34/44 5000 F Sunday 15:03 StartList
246 K1 Masters O54/64 5000 F Sunday 15:06 StartList
247 K1 Men C/D 5000 F Sunday 15:09 StartList
248 K1 Women C/D 5000 F Sunday 15:12 StartList
249 K1 WMasters O34/44 5000 F Sunday 15:15 StartList
250 K1 Girls A/B 500 F1 Sunday 15:33 StartList
251 K1 Girls A/B 500 F2 Sunday 15:36 StartList
252 K2 Girls C 500 F Sunday 15:39 StartList
253 K2 Girls D 500 F Sunday 15:42 StartList
254 K2 Boys D 500 F Sunday 15:45 StartList
255 K2 Boys C 500 F Sunday 15:48 StartList
256 K2 Boys A/B 500 F1 Sunday 15:51 StartList
257 K2 Boys A/B 500 F2 Sunday 15:54 StartList
Baracuda v1.0, 234.2 ms