Timetable for Open & National Senior, Under 23 & Junior Championship Regatta

  • Participating clubs 58
  • Participating competitors 516
  • Entries 1568
# Event Type Day Time Progression Startlist Result Photofinish Video
31.08.2019 - Saturday
1 K1 Boys U12 500 H1 Saturday 09:45 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
2 K1 Boys U12 500 H2 Saturday 09:48 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
3 K1 Boys U12 500 H3 Saturday 09:51 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
4 K1 Girls U12 500 H1 Saturday 09:54 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
5 K1 Girls U12 500 H2 Saturday 09:57 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
6 K1 Boys U16 1000 H1 Saturday 10:03 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
7 K1 Boys U16 1000 H2 Saturday 10:06 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
8 K1 Boys U16 1000 H3 Saturday 10:09 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
9 K1 Boys U16 1000 H4 Saturday 10:12 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
10 K1 Boys U16 1000 H5 Saturday 10:15 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
11 K1 Boys U16 1000 H6 Saturday 10:18 9 BT in Heats 1-6 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-6 to Final 3 StartList
12 K1 Boys U18 1000 H1 Saturday 10:21 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
13 K1 Boys U18 1000 H2 Saturday 10:24 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
14 K1 Boys U18 1000 H3 Saturday 10:27 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
15 K1 Boys U18 1000 H4 Saturday 10:30 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
16 K1 Men U23 1000 H1 Saturday 10:33 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
17 K1 Men U23 1000 H2 Saturday 10:36 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
18 K1 Men U23 1000 H3 Saturday 10:39 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
19 K1 Girls U16 1000 H1 Saturday 10:42 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
20 K1 Girls U16 1000 H2 Saturday 10:45 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
21 K1 Girls U18 1000 H1 Saturday 10:48 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
22 K1 Girls U18 1000 H2 Saturday 10:51 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
23 K2 Boys U14 1000 H1 Saturday 10:54 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
24 K2 Boys U14 1000 H2 Saturday 10:57 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
25 K1 Girls U14 500 H1 Saturday 11:03 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
26 K1 Girls U14 500 H2 Saturday 11:06 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
27 K1 Girls U14 500 H3 Saturday 11:09 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
28 K1 Girls U14 500 H4 Saturday 11:12 9 BT in Heats 1-4 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-4 to Final 2 StartList
29 K1 Boys U12 500 F1 Saturday 11:15 StartList
30 K1 Boys U12 500 F2 Saturday 11:18 StartList
31 K1 Girls U12 500 F Saturday 11:21 StartList
32 K2 Paddle-Ability (Sat) 500 F Saturday 11:24 StartList
33 K1 Boys U16 1000 F1 Saturday 11:30 StartList
34 K1 Boys U16 1000 F2 Saturday 11:33 StartList
35 K1 Boys U16 1000 F3 Saturday 11:36 StartList
36 K1 Boys U18 1000 F1 Saturday 11:39 StartList
37 K1 Boys U18 1000 F2 Saturday 11:42 StartList
38 K1 Men U23 1000 F1 Saturday 11:45 StartList
39 K1 Men U23 1000 F2 Saturday 11:48 StartList
40 K1 Men Open 1000 F Saturday 11:51 StartList
41 K1 Inter-Services Men 1000 F Saturday 11:54 StartList
42 K1 Men O44 1000 H1 Saturday 11:57 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
43 K1 Men O44 1000 H2 Saturday 12:00 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
44 K2 Boys U14 1000 F1 Saturday 12:03 StartList
45 K1 Women Open + O34 1000 F Saturday 12:06 StartList
46 K1 Women U23 1000 F Saturday 12:09 StartList
47 K1 Girls U18 1000 F Saturday 12:12 StartList
48 K1 Girls U16 1000 F Saturday 12:15 StartList
49 C1 Men Open + U23 1000 F Saturday 12:18 StartList
50 C1 Boys U18 1000 F Saturday 12:21 StartList
51 K1 Lightning B 500 H1 Saturday 12:27 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
52 K1 Lightning B 500 H2 Saturday 12:30 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
53 K1 Lightning A 500 H1 Saturday 12:33 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
54 K1 Lightning A 500 H2 Saturday 12:36 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
55 K1 Lightning A 500 H3 Saturday 12:39 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
56 K1 Girls U14 500 F1 Saturday 12:42 StartList
57 K1 Girls U14 500 F2 Saturday 12:45 StartList
58 K2 Boys U16 1000 H1 Saturday 12:51 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
59 K2 Boys U16 1000 H2 Saturday 12:54 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
60 K1 Men O34 1000 F Saturday 12:57 StartList
61 K1 Men O44 1000 F Saturday 13:00 StartList
62 K1 Men O54 1000 F Saturday 13:03 StartList
63 K1 Men O64 1000 F Saturday 13:06 StartList
64 K2 Inter-Services Men 1000 F Saturday 13:09 StartList
65 K2 Boys U14 200 H1 Saturday 13:15 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
66 K2 Boys U14 200 H2 Saturday 13:18 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
67 K2 Boys U14 200 H3 Saturday 13:21 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
68 K1 Women U23 200 H1 Saturday 13:24 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
69 K1 Women U23 200 H2 Saturday 13:27 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
70 K1 Girls U18 200 H1 Saturday 13:30 1st-2nd plus 3 BT to Final 1: 3rd - 5th plus 3 BT to Final 2 StartList
71 K1 Girls U18 200 H2 Saturday 13:33 1st-2nd plus 3 BT to Final 1: 3rd - 5th plus 3 BT to Final 2 StartList
72 K1 Girls U18 200 H3 Saturday 13:36 1st-2nd plus 3 BT to Final 1: 3rd - 5th plus 3 BT to Final 2 StartList
73 K1 Girls U16 200 H1 Saturday 13:39 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
74 K1 Girls U16 200 H2 Saturday 13:42 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
75 K1 Girls U16 200 H3 Saturday 13:45 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
76 K1 Girls U16 200 H4 Saturday 13:48 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
77 K1 Girls U16 200 H5 Saturday 13:51 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
78 K1 Girls U14 200 H1 Saturday 13:54 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
79 K1 Girls U14 200 H2 Saturday 13:57 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
80 K1 Girls U14 200 H3 Saturday 14:00 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
81 K2 Boys U16 1000 F Saturday 14:06 StartList
82 K2 Boys U18 1000 F Saturday 14:09 StartList
83 K2 Men Open + U23 1000 F Saturday 14:12 StartList
84 K2 Men O34/44 1000 F Saturday 14:15 StartList
85 K2 Men O54/64 1000 F Saturday 14:18 StartList
86 C2 Men Open + U23 + U18 1000 F Saturday 14:21 StartList
87 K4 Inter-Services Men 1000 F Saturday 14:24 StartList
88 K1 Lightning B 500 F Saturday 14:30 StartList
89 K1 Lightning A 500 F1 Saturday 14:33 StartList
90 K1 Lightning A 500 F2 Saturday 14:36 StartList
91 K1 Paddle-Ability (Sat) 500 F1 Saturday 14:39 StartList
92 K1 Paddle-Ability (Sat) 500 F2 Saturday 14:42 StartList
93 K1 Inter-Services Women 200 F Saturday 14:48 StartList
94 C1 Girls U18 200 F Saturday 14:51 StartList
95 C1 Girls U16/14 200 F Saturday 14:54 StartList
96 C1 Women Open + U23 200 F Saturday 14:57 StartList
97 K2 Boys U14 200 F1 Saturday 15:00 StartList
98 K2 Boys U14 200 F2 Saturday 15:03 StartList
99 K1 Boys U16 200 H1 Saturday 15:06 9 BT in Heats 1-7 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 3 StartList
100 K1 Boys U16 200 H2 Saturday 15:09 9 BT in Heats 1-7 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 3 StartList
101 K1 Boys U16 200 H3 Saturday 15:12 9 BT in Heats 1-7 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 3 StartList
102 K1 Boys U16 200 H4 Saturday 15:15 9 BT in Heats 1-7 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 3 StartList
103 K1 Boys U16 200 H5 Saturday 15:18 9 BT in Heats 1-7 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 3 StartList
104 K1 Boys U16 200 H6 Saturday 15:21 9 BT in Heats 1-7 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 3 StartList
105 K1 Boys U16 200 H7 Saturday 15:24 9 BT in Heats 1-7 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 3 StartList
106 K1 Boys U18 200 H1 Saturday 15:27 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2 StartList
107 K1 Boys U18 200 H2 Saturday 15:30 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2 StartList
108 K1 Boys U18 200 H3 Saturday 15:33 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2 StartList
109 K1 Boys U18 200 H4 Saturday 15:36 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2 StartList
110 K1 Boys U18 200 H5 Saturday 15:39 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2 StartList
111 K1 Men U23 200 H1 Saturday 15:42 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
112 K1 Men U23 200 H2 Saturday 15:45 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
113 C1 Men Open + U23 200 H1 Saturday 15:48 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
114 C1 Men Open + U23 200 H2 Saturday 15:51 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
115 C1 Boys U18 200 F Saturday 15:54 StartList
116 C1 Boys U16/14 200 F Saturday 15:57 StartList
117 K2 Inter-Services Women 200 F Saturday 16:00 StartList
118 K1 Women Open 200 F Saturday 16:06 StartList
119 K1 Women U23 200 F Saturday 16:09 StartList
120 K1 Girls U18 200 F1 Saturday 16:12 StartList
121 K1 Girls U18 200 F2 Saturday 16:15 StartList
122 K1 Girls U14 200 F1 Saturday 16:18 StartList
123 K1 Girls U14 200 F2 Saturday 16:21 StartList
124 K1 Girls U16 200 F1 Saturday 16:24 StartList
125 K1 Girls U16 200 F2 Saturday 16:27 StartList
126 K1 Women O34/44 200 F Saturday 16:30 StartList
127 K1 Men O34/44 200 F Saturday 16:33 StartList
128 K1 Men O54/64 200 F Saturday 16:36 StartList
129 K2 Paddle-Ability (Sat) 200 F Saturday 16:39 StartList
130 K1 Boys U16 200 F1 Saturday 16:42 StartList
131 K1 Boys U16 200 F2 Saturday 16:45 StartList
132 K1 Boys U16 200 F3 Saturday 16:48 StartList
133 K1 Boys U18 200 F1 Saturday 16:51 StartList
134 K1 Boys U18 200 F2 Saturday 16:54 StartList
135 K1 Men U23 200 F Saturday 16:57 StartList
136 K1 Men Open 200 F Saturday 17:00 StartList
137 K1 Boys U14 200 H1 Saturday 17:06 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
138 K1 Boys U14 200 H2 Saturday 17:09 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
139 K1 Boys U14 200 H3 Saturday 17:12 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
140 K1 Boys U14 200 H4 Saturday 17:15 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
141 K1 Boys U14 200 H5 Saturday 17:18 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
142 C1 Men Open + U23 200 F Saturday 17:21 StartList
143 K2 Girls U14 200 H1 Saturday 17:24 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
144 K2 Girls U14 200 H2 Saturday 17:27 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
145 K2 Girls U16 200 H1 Saturday 17:30 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
146 K2 Girls U16 200 H2 Saturday 17:33 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
147 K2 Girls U18 200 H1 Saturday 17:36 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
148 K2 Girls U18 200 H2 Saturday 17:39 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
149 K2 Boys U16 200 H1 Saturday 17:42 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
150 K2 Boys U16 200 H2 Saturday 17:45 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
151 K4 Inter-Services Women 200 F Saturday 17:48 StartList
152 K2 Boys U18 200 F Saturday 17:51 StartList
153 K2 Men U23 200 F Saturday 17:54 StartList
154 K2 Men Open 200 F Saturday 17:57 StartList
155 K1 Paddle-Ability (Sat) 200 F1 Saturday 18:00 StartList
156 K1 Paddle-Ability (Sat) 200 F2 Saturday 18:03 StartList
157 K1 Inter-Services Men 200 F Saturday 18:09 StartList
158 C2 Women Open + U23 + U18 + U16/14 200 F Saturday 18:12 StartList
159 K2 Women Open + U23 200 F Saturday 18:15 StartList
160 K2 Women O34/44 200 F Saturday 18:18 StartList
161 K2 Men O34/44 200 F Saturday 18:21 StartList
162 K2 Men O54/64 200 F Saturday 18:24 StartList
163 K1 Boys U14 200 F1 Saturday 18:30 StartList
164 K1 Boys U14 200 F2 Saturday 18:33 StartList
165 K2 Girls U14 200 F Saturday 18:36 StartList
166 K2 Girls U16 200 F Saturday 18:39 StartList
167 K2 Girls U18 200 F Saturday 18:42 StartList
168 C2 Men Open + U23 + U18 + U16/14 200 F Saturday 18:45 StartList
169 K2 Boys U16 200 F Saturday 18:48 StartList
01.09.2019 - Sunday
170 K4 Boys U14 500 H1 Sunday 08:30 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
171 K4 Boys U14 500 H2 Sunday 08:33 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
172 K4 Boys U18 500 F Sunday 08:36 StartList
173 K4 Men Open + U23 500 F Sunday 08:39 StartList
174 C1 Women Open + U23 500 F Sunday 08:45 StartList
175 C1 Girls U18 500 F Sunday 08:48 StartList
176 K2 Men O34/44 + O54/64 500 F Sunday 08:51 StartList
177 K1 Girls U16 500 H1 Sunday 08:54 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
178 K1 Girls U16 500 H2 Sunday 08:57 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
179 K1 Girls U16 500 H3 Sunday 09:00 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
180 K1 Girls U16 500 H4 Sunday 09:03 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
181 K1 Girls U16 500 H5 Sunday 09:06 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
182 K1 Girls U18 500 H1 Sunday 09:09 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
183 K1 Girls U18 500 H2 Sunday 09:12 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
184 K1 Girls U18 500 H3 Sunday 09:15 1st-2nd + 3 BT to Final 1. 3rd-5th + 3 BT to Final 2 StartList
185 K1 Women U23 500 H1 Sunday 09:18 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
186 K1 Women U23 500 H2 Sunday 09:21 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
187 K1 Boys U16 500 H1 Sunday 09:27 9 BT in Heats 1-7 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 3 StartList
188 K1 Boys U16 500 H2 Sunday 09:30 9 BT in Heats 1-7 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 3 StartList
189 K1 Boys U16 500 H3 Sunday 09:33 9 BT in Heats 1-7 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 3 StartList
190 K1 Boys U16 500 H4 Sunday 09:36 9 BT in Heats 1-7 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 3 StartList
191 K1 Boys U16 500 H5 Sunday 09:39 9 BT in Heats 1-7 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 3 StartList
192 K1 Boys U16 500 H6 Sunday 09:42 9 BT in Heats 1-7 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 3 StartList
193 K1 Boys U16 500 H7 Sunday 09:45 9 BT in Heats 1-7 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 2. Next 9 BT in Heats 1-7 to Final 3 StartList
194 C1 Men Open + U23 500 F Sunday 09:48 StartList
195 C1 Boys U18 + U16/14 500 F Sunday 09:51 StartList
196 K2 Lightning A 500 H1 Sunday 09:54 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
197 K2 Lightning A 500 H2 Sunday 09:57 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
198 K4 Boys U14 500 F Sunday 10:00 StartList
199 K4 Girls U14 500 F Sunday 10:03 StartList
200 K1 Inter-Services Men 500 F Sunday 10:06 StartList
201 K1 Boys U18 500 H1 Sunday 10:12 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2 StartList
202 K1 Boys U18 500 H2 Sunday 10:15 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2 StartList
203 K1 Boys U18 500 H3 Sunday 10:18 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2 StartList
204 K1 Boys U18 500 H4 Sunday 10:21 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2 StartList
205 K1 Boys U18 500 H5 Sunday 10:24 1st + 4 BT to Final 1. Remaining 2nd + BT to Final 2 StartList
206 K1 Men U23 500 H1 Sunday 10:27 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
207 K1 Men U23 500 H2 Sunday 10:30 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
208 K1 Men U23 500 H3 Sunday 10:33 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
209 K1 Men U23 500 H4 Sunday 10:36 1st-2nd + BT to Final 1. 3rd-4th + 2 BT to Final 2 StartList
210 K1 Girls U16 500 F1 Sunday 10:39 StartList
211 K1 Girls U16 500 F2 Sunday 10:42 StartList
212 K1 Girls U18 500 F1 Sunday 10:45 StartList
213 K1 Girls U18 500 F2 Sunday 10:48 StartList
214 K1 Women U23 500 F Sunday 10:51 StartList
215 K1 Women Open 500 F Sunday 10:54 StartList
216 C2 Men Open + U23 + U18 + U16/14 500 F Sunday 10:57 StartList
217 K1 Boys U16 500 F1 Sunday 11:03 StartList
218 K1 Boys U16 500 F2 Sunday 11:06 StartList
219 K1 Boys U16 500 F3 Sunday 11:09 StartList
220 K1 Boys U14 500 H1 Sunday 11:12 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
221 K1 Boys U14 500 H2 Sunday 11:15 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
222 K1 Boys U14 500 H3 Sunday 11:18 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
223 K1 Boys U14 500 H4 Sunday 11:21 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
224 K1 Boys U14 500 H5 Sunday 11:24 9 BT in Heats 1-5 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-5 to Final 2 StartList
225 K2 Lightning B 500 F Sunday 11:27 StartList
226 C2 Women Open + U23 + U18 + U16/14 500 F Sunday 11:30 StartList
227 K4 Men O34/44 + O54/64 500 F Sunday 11:36 StartList
228 K4 Women O34/44 500 F Sunday 11:39 StartList
229 K4 Women Open + U23 500 F Sunday 11:42 StartList
230 K2 Lightning A 500 F Sunday 11:45 StartList
231 K1 Inter-Services Women 500 F Sunday 11:48 StartList
232 K2 Paddle-Ability (Sun) 500 F Sunday 11:51 StartList
233 K1 Para Mixed - R1 200 F Sunday 11:57 StartList
234 K4 Girls U18/16 500 H1 Sunday 12:03 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
235 K4 Girls U18/16 500 H2 Sunday 12:06 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
236 K2 Boys U16 500 H1 Sunday 12:09 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
237 K2 Boys U16 500 H2 Sunday 12:12 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
238 K1 Boys U18 500 F1 Sunday 12:15 StartList
239 K1 Boys U18 500 F2 Sunday 12:18 StartList
240 K1 Men U23 500 F1 Sunday 12:21 StartList
241 K1 Men U23 500 F2 Sunday 12:24 StartList
242 K1 Men Open 500 F Sunday 12:27 StartList
243 C4 Andy Bonham Memorial 500 H1 Sunday 12:33 4 BT in Heats 1-2 to final StartList
244 K4 Inter-Services Men 500 F Sunday 12:36 StartList
245 K1 Women O34/44 500 F Sunday 12:39 StartList
246 K1 Boys U14 500 F1 Sunday 12:42 StartList
247 K1 Boys U14 500 F2 Sunday 12:45 StartList
248 K1 Men O34/44 500 H1 Sunday 12:48 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
249 K1 Men O34/44 500 H2 Sunday 12:51 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
250 K4 Girls U18/16 500 F Sunday 12:54 StartList
251 K4 Lightning A 500 F Sunday 12:57 StartList
252 K1 Paddle-Ability (Sun) 500 F1 Sunday 13:00 StartList
253 K1 Paddle-Ability (Sun) 500 F2 Sunday 13:03 StartList
254 K1 Para Mixed - R2 200 F Sunday 13:09 StartList
255 K2 Boys U16 500 F Sunday 13:15 StartList
256 K2 Inter-Services Women 500 F Sunday 13:18 StartList
257 K1 Men O54/64 500 F Sunday 13:21 StartList
258 K2 Boys U18 500 H1 Sunday 13:24 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
259 K2 Boys U18 500 H2 Sunday 13:27 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
260 C4 Andy Bonham Memorial 500 H2 Sunday 13:33 4 BT in Heats 1-2 to final StartList
261 K2 Men + Women Open + U23 500 F Sunday 13:36 StartList
262 K2 Men U23 500 F Sunday 13:39 StartList
263 K2 Men Open 500 F Sunday 13:42 StartList
264 K2 Women Open + U23 500 F Sunday 13:45 StartList
265 K2 Boys U14 500 H1 Sunday 13:48 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
266 K2 Boys U14 500 H2 Sunday 13:51 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
267 K2 Boys U14 500 H3 Sunday 13:54 9 BT in Heats 1-3 to Final 1. Next 9 BT in Heats 1-3 to Final 2 StartList
268 K2 Girls U14 500 H1 Sunday 13:57 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
269 K2 Girls U14 500 H2 Sunday 14:00 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
270 K2 Girls U16 500 H1 Sunday 14:03 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
271 K2 Girls U16 500 H2 Sunday 14:06 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
272 K2 Girls U18 500 H1 Sunday 14:09 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
273 K2 Girls U18 500 H2 Sunday 14:12 1st-3rd + 3 BT to Final StartList
274 K4 Boys U16 500 H1 Sunday 14:15 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
275 K4 Boys U16 500 H2 Sunday 14:18 9 BT in Heats 1-2 to Final StartList
276 K2 Boys U18 500 F Sunday 14:21 StartList
277 K2 Women O34/44 500 F Sunday 14:24 StartList
278 K2 Inter-Services Men 500 F Sunday 14:27 StartList
279 K4 Inter-Services Women 500 F Sunday 14:30 StartList
280 K1 Men O34/44 500 F Sunday 14:33 StartList
281 C4 Andy Bonham Memorial 500 F Sunday 14:42 StartList
282 K2 Boys U14 500 F1 Sunday 15:00 StartList
283 K2 Boys U14 500 F2 Sunday 15:03 StartList
284 K2 Girls U14 500 F Sunday 15:06 StartList
285 K2 Girls U16 500 F Sunday 15:09 StartList
286 K2 Girls U18 500 F Sunday 15:12 StartList
287 K4 Boys U16 500 F Sunday 15:15 StartList
Baracuda v1.0, 218.1 ms